Pościel Z Mikrofibry Sawn

Product available in stores
No options of this product are available.
More Information
Brand home&you
Color grey

Urządzasz sypialnię w odcieniach modnej szarości? Koniecznie dobierz odpowiednią oprawę łóżka, która będzie spójna z całym wystrojem. W tym przypadku idealnie sprawdzi się wzorzysta pościel z mikrofibry Sawn. Obie strony poszewek pokryto ciekawym printem przedstawiającym poprzeczne pasy. Elementy różnią się szerokością i odcieniem szarości, a także ozdobione są różnymi deseniami, tworząc wspólnie ciekawą kompozycję.

Pościel wykonana została z delikatnych mikrowłókien. Materiał ten charakteryzuje się dużą lekkością oraz niesamowitą miękkością uzyskaną dzięki puszystemu meszkowi obecnemu na powierzchni tkaniny.

Tę pościel można zakwalifikować do antyalergicznych:

  • nie łapie kurzu
  • nie sprzyja rozwojowi roztoczy
  • szybko schnie

Poszwa pościeli z mikrofibry Sawn posiada w czterech rogach troczki służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy zakładaniu pościeli. Trzymając ją w ryzach, gwarantują, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu!

Zamknięcie pościeli ma formę zamka błyskawicznego ukrytego pod zakładką. Na pierwszy rzut oka nie jest widoczne i nie przeszkadza podczas snu.

Pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem, stosując się do zaleceń widniejących na dołączonej wszywce. Przed włożeniem poszewek do pralki odwróć je na lewą stronę.

Poszewka na kołdrę dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Do poszewek szczególnie polecamy kołdry oraz poduszki dostępne w naszym sklepie. Zobacz wszystkie wypełnienia.