Pościel Z Mikrofibry Castil

More Information
Brand home&you
Color beige
Material poliester
Bleaching nie
Tumble dryer nie
Dry cleaning nie
Ironing maks. 150°C
Washing 40°C

Pościel z mikrofibry Castil będzie świetnie pasować do jasnej sypialni, urządzonej w stylu klasycznym. Tę elegancką oprawę łóżka uszyto z beżowej tkaniny ozdobionej subtelnym kwiatowym motywem, który pojawia się na obu stronach poszewek. Taki nienachalny florystyczny motyw wprowadzi do wnętrza odrobinę świeżości, przywodząc na myśl piękno wiosennej przyrody w pełnym rozkwicie.

Pościel wykonana została z delikatnych mikrowłókien. Materiał ten charakteryzuje się dużą lekkością oraz niesamowitą miękkością uzyskaną dzięki puszystemu meszkowi obecnemu na powierzchni tkaniny.

Tę pościel można zakwalifikować do antyalergicznych:

  • nie łapie kurzu
  • nie sprzyja rozwojowi roztoczy
  • szybko schnie

Poszwa pościeli z mikrofibry Castil posiada w czterech rogach troczki służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy zakładaniu pościeli. Trzymając ją w ryzach, gwarantują, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu!

Zamknięcie pościeli ma formę zamka błyskawicznego ukrytego pod zakładką. Na pierwszy rzut oka nie jest widoczne i nie przeszkadza podczas snu.

Pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem, stosując się do zaleceń widniejących na dołączonej wszywce. Przed włożeniem poszewek do pralki odwróć je na lewą stronę.

Poszewka na kołdrę dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Do poszewek szczególnie polecamy kołdry oraz poduszki dostępne w naszym sklepie. Zobacz wszystkie wypełnienia.