Pościel Z Mikrofibry Nimera

More Information
Brand home&you
Color purple
Material poliester
Bleaching nie
Tumble dryer nie
Dry cleaning nie
Ironing maks. 150°C
Washing 40°C

Urządzasz sypialnię i szukasz ciekawych inspiracji? Wybierz modny styl botaniczny, który pomoże Ci zmienić sypialniane wnętrze w oazę spokoju i wyciszenia. Pościel z mikrofibry Nimera doskonale odnajdzie się w aranżacji urządzonej w odcieniach fioletu. Poszewki na poduszki oraz powłoczkę na kołdrę uszyto z wzorzystej tkaniny, całej skąpanej w stonowanej fioletowej barwie i upstrzonej motywem bujnej roślinności – dużych zielonych liści i białych wiosennych kwiatków.

Pościel wykonana została z delikatnych mikrowłókien. Materiał ten charakteryzuje się dużą lekkością oraz niesamowitą miękkością uzyskaną dzięki puszystemu meszkowi obecnemu na powierzchni tkaniny.

Tę pościel można zakwalifikować do antyalergicznych:

  • nie łapie kurzu
  • nie sprzyja rozwojowi roztoczy
  • szybko schnie

Poszwa pościeli z mikrofibry Nimera posiada w czterech rogach troczki służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy zakładaniu pościeli. Trzymając ją w ryzach, gwarantują, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu!

Zamknięcie pościeli ma formę zamka błyskawicznego ukrytego pod zakładką. Na pierwszy rzut oka nie jest widoczne i nie przeszkadza podczas snu.

Pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem, stosując się do zaleceń widniejących na dołączonej wszywce. Przed włożeniem poszewek do pralki odwróć je na lewą stronę.

pranie

Poszewka na kołdrę dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Do poszewek szczególnie polecamy kołdry oraz poduszki dostępne w naszym sklepie. Zobacz wszystkie wypełnienia.