Pościel Z Mikrofibry Parote

Product available in stores
No options of this product are available.
More Information
Brand home&you
Color green
Material poliester
Bleaching nie
Tumble dryer nie
Dry cleaning nie
Ironing maks. 150°C
Washing 40°C

Marzy Ci się szybka metamorfoza sypialni? Pościel z mikrofibry Parote błyskawicznie ożywi Twoje wnętrze, wprowadzając do niego feerię radosnych barw i klimat inspirowany egzotycznymi wakacjami. Fronty poszewek ozdobiono różnokolorowym wzorem przedstawiającym bujną tropikalną roślinność oraz piękne duże papugi uchwycone podczas lotu.

Druga strona poszewek na kołdrę i na poduszki to gładki materiał w jednolitym kolorze granatu.

Pościel wykonana została z delikatnych mikrowłókien. Materiał ten charakteryzuje się dużą lekkością oraz niesamowitą miękkością uzyskaną dzięki puszystemu meszkowi obecnemu na powierzchni tkaniny.

Tę pościel można zakwalifikować do antyalergicznych:

  • nie łapie kurzu
  • nie sprzyja rozwojowi roztoczy
  • szybko schnie

Poszwa pościeli z mikrofibry Parote posiada w czterech rogach troczki służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy zakładaniu pościeli. Trzymając ją w ryzach, gwarantują, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu!

Zamknięcie pościeli ma formę zamka błyskawicznego ukrytego pod zakładką. Na pierwszy rzut oka nie jest widoczne i nie przeszkadza podczas snu.

Pościel należy wyprać przed pierwszym użyciem, stosując się do zaleceń widniejących na dołączonej wszywce. Przed włożeniem poszewek do pralki odwróć je na lewą stronę.

Poszewka na kołdrę dostępna jest w dwóch rozmiarach.

Do poszewek szczególnie polecamy kołdry oraz poduszki dostępne w naszym sklepie. Zobacz wszystkie wypełnienia.