номера
Коллекции

Nowoczesne gadżety

Zaskoczyć znajomych w szkole i w pracy

Lubisz zaskakiwać siebie i towarzystwo? Zabłysnąć w pracy lub szkole czymś, czego inni jeszcze nie widzieli? Dział z gadżetami stanie się twoim ulubionym. Są tu bardzo różnorodne przedmioty od zaskakujących dodatków czy dekoracji, po drobne przedmioty, które mają tę samą funkcję, ale różnią się wyglądem. To ulubiony dział tych, którzy szukają inspiracji, co może okazać się wspaniałym prezentem urodzinowym. Ci, którzy szukają kluczy w torbie powinni zaopatrzyć się w łatwo wpadający w dłoń brelok do kluczy. Mogą mieć najróżniejsze zawieszki, metalowe, kolorowe, wyłożone elementami błyszczącymi lub z frędzlami. Są breloczki dla mężczyzn i dla kobiet. Dzieci posiadające klucze do domu także znajdą tu coś dla siebie.

Magnesy na lodówkę

Małe dzieci, które ciężko upilnować zwłaszcza na wakacjach powinny nosić na rączce opaskę, na którą możemy wpisać numer telefonu do mamy i taty. Licho nie śpi, warto więc się zabezpieczyć. To wśród gadżetów znajdziemy całą kolekcję magnesów na lodówkę. Modny design magnesów wpadnie w oko także nastolatkowi, który za ich pomocą może przyczepić ważne informacje do tablicy magnetycznej w swoim pokoju.

Przydatne na smatrphone'a

Niesamowicie przydatne bywają przenośne wieszaki na torebkę. Składane do wielkości breloczka wieszaki można zawsze mieć ze sobą w torbie. Gdy idziesz na spotkanie z koleżanką i nie ma miejsca na powieszenie torebki wystarczy, że wyjmiesz swój wieszaczek z ozdobą. Założony na brzeg stołu pozwoli odwiesić torebkę i mieć ją zawsze w zasięgu ręki. Genialne i pomysłowe rozwiązanie, które szybko podpatrzą inne Twoje koleżanki. Dla tych, którzy lubią mieć gadżety przy sobie niezastąpione okaże się etui na telefon. Największe wrażenie robią te błyszczące, a jeszcze lepiej z przesypującym się brokatem. Gdy jesteśmy już przy smartfonach przydatny będzie uchwyt na smartfona, dzięki któremu telefon będzie nałożony na palec jak pierścionek.

collapse expand_less