Lato w pełni!

Piękna, słoneczna pogoda sprawia, że z chęcią zapraszamy znajomych na grilla na tarasie lub organizujemy przyjęcia w ogrodzie. Zadbajmy, aby podczas tych spotkań wokół nas było radośnie i kolorowo.

Czas letni kojarzy nam się z energią, większą aktywnością oraz pozytywnym nastawieniem, dlatego też chętnie wykorzystujemy ten okres do spędzania go na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi. Do wspólnego biesiadowania potrzebujemy smacznych potraw, zimnych napoi oraz odpowiedniej oprawy. Tym ostatnim zajmie się home&you!

Zadowoleni goście to gwarancja wspaniałej zabawy, dlatego zapewnijmy im kolorowo nakryty stół. Obrus w barwną kratę lub w soczysto-pomarańczowym odcieniu przyciągnie uwagę już od wejścia. Pod każdym talerzem połóżmy podkładki w różnych kolorach. Zastawa w zależności od rodzaju imprezy może być śnieżnobiała lub w jednej z letnich barw. Na każdym talerzu umieśćmy garść owoców, np. truskawek lub czereśni. Na stole nie może zabraknąć także kolorowych szklanek i kieliszków oraz sztućców, a także wazonu pełnego świeżych kwiatów.

Ponieważ nie samym biesiadowaniem człowiek żyje przydadzą nam się także koce i poduszki z kwiatowym motywem, wygodne siedziska oraz gry zespołowe, w które chętnie zagrają mali i duzi goście.

20 Czerwca 2013