Элементы 1-30 из 51

Страница
на странице
 1. МИСКА	 		 		 		 	 MULETTA""
  МИСКА MULETTA""
  49,00 PLN
  В наличии
 2. Misa Dekoracyjna Fogis
  Misa Dekoracyjna Fogis
  Специальная цена 44,50 PLN Обычная цена 89,00 PLN
  В наличии
 3. Misa Dekoracyjna Hertlis
  Misa Dekoracyjna Hertlis
  109,00 PLN
  В наличии
 4. Misa Dekoracyjna Graza
  Misa Dekoracyjna Graza
  119,00 PLN
  В наличии
 5. Misa Dekoracyjna Cerillo
  Misa Dekoracyjna Cerillo
  99,00 PLN
  В наличии
 6. Misa Dekoracyjna Mulros
  Misa Dekoracyjna Mulros
  49,00 PLN
  В наличии
 7. Misa Dekoracyjna Mulro
  Misa Dekoracyjna Mulro
  69,00 PLN
  В наличии
 8. Misa Dekoracyjna Cristis
  Misa Dekoracyjna Cristis
  89,00 PLN
  В наличии
 9. Misa Dekoracyjna Minimalik
  Misa Dekoracyjna Minimalik
  119,00 PLN
  В наличии
 10. Misa Dekoracyjna Blomma
  Misa Dekoracyjna Blomma
  89,00 PLN
  В наличии
 11. Misa Dekoracyjna Fencelo
  Misa Dekoracyjna Fencelo
  99,00 PLN
  В наличии
 12. Misa Dekoracyjna Saane
  Misa Dekoracyjna Saane
  89,00 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 51

Страница
на странице

Patery i misy - dodatki do salonu

Udekorowany dom nabiera charakteru. Dekoracje mogą w prosty sposób odmienić nastrój salonu, stanowią wskazówkę o zainteresowaniach gospodarzy, często posiadają ładunek emocjonalny związany ze wspomnieniami lub osobą, od której dany przedmiot otrzymaliśmy. Wśród dekoracji salonu pojawiają się patery i misy. Wybór tych naczyń jest tak wielki, że z cała pewnością każdy dopasuje odpowiednie do swojego wnętrza.

Patera na ciasto i owoce

Patera najczęściej ma postać płaskiego dużego talerza. Jeżeli brzegi ma uniesione to nieznacznie. Służy do dekoracji stolika kawowego lub ławy, przydaje się bardzo do serwowania ciast i przekąsek. Nie ma ograniczeń co do kształtu. Bywają patery prostokątne, kwadratowe lub podłużne. Często mają nieoczywisty format liścia czy serca. Zdarzają się patery o strukturze wyglądającej jak pognieciony kawałek papieru lub pikowana błyszczącymi koralikami tkanina. Projektanci prześcigają się w pomysłach jakim zabiegiem zaskoczyć klientów i często wychodzi im to bardzo dobrze.

Do dekoracji stołu na co dzień i od święta

Misy dekoracyjne to kolejny element, który nie tylko wypełnia przestrzeń, ale może mieć funkcję praktyczną. W misach plecionych, o ażurowych brzegach świetnie odnajdą się świeże owoce. Misy mogą być wykonane z ceramiki, z metalu czy szkła. Najczęściej białe lub czarne mogą mieć swoich awangardowych złotych lub srebrnych kuzynów. Wśród pater i mis zdarzają się egzemplarze okolicznościowe, jak na przykład patery przeznaczone do wystawienia w okresie świąt Bożego Narodzenia, czy Wielkanocy. Mają wówczas barwy bezpośrednio kojarzone z danym świętem i dekoracje. Pojawi się tu Święty Mikołaj, elf, renifer, pisanka czy zajączek. Tak samo jak w przypadku pater czy mis używanych na co dzień będą miały dodatkowe przeznaczenie w postaci ekspozycji ciast, smakołyków i owoców na kawowym czy jadalnianym stole.