11 элементов

на странице
 1. Lustro Cristol
  Lustro Cristol
  389,00 PLN
  В наличии
 2. Lustro Pequena
  Lustro Pequena
  49,00 PLN
  В наличии
 3. Lustro Juncia
  Lustro Juncia
  499,00 PLN
  В наличии
 4. Lustro Ropies
  Lustro Ropies
  149,00 PLN
  В наличии
 5. Lustro Cristian
  Lustro Cristian
  349,00 PLN
  В наличии
 6. Lustro Grace
  Lustro Grace
  329,00 PLN
  В наличии
 7. Lustro Vell
  Lustro Vell
  159,00 PLN
  В наличии
 8. Lustro Lail
  Lustro Lail
  379,00 PLN
  В наличии
 9. Lustro Sonny
  Lustro Sonny
  199,00 PLN
  В наличии
 10. Lustro Reloj
  Lustro Reloj
  Специальная цена 129,00 PLN Обычная цена 159,00 PLN
  В наличии
 11. Lustro Garcia
  Lustro Garcia
  499,00 PLN
  В наличии

11 элементов

на странице

Lustra do sypialni

Dekorują i powiększają przestrzeń

Każdy z pewnością życzy sobie, aby jego wnętrze było niepowtarzalne, wyjątkowe, wygodne i dobrze urządzone. Jako ozdobę ścian warto zastosować powieszenie lustra. Powiększa ono optycznie pomieszczenie i dodaje niesamowitego uroku. Ma także funkcję czysto praktyczną, gdy chcemy się w nim przeglądnąć. Wybór luster ozdobnych jest niesamowicie duży. Lustra wiszące mogą posiadać najróżniejsze formy. Najczęściej spotykane są kształty okrągłe. Bywają lustra w ramach, ale zdarza się, że jego ramę wykonano z tego samego materiału. Często ich środkowa tafla ozdobiona jest mniejszymi lustereczkami tworzącymi swoistą ramę. Wyobraźmy sobie jaki niesamowity efekt wizualny daje zabieg pociętego szkła w „pióra” i ułożenie go po okręgu.

Lustereczko, powiedz przecie...

Lustro w sypialni często występuje w postaci toaletki. Taki mebel to marzenie wielu kobiet. Zaprojektowana ze smakiem w swojej górnej części posiada lustro, często z możliwością regulacji. To miejsce, gdzie mamy możliwość ustawienia ulubionych perfum i kosmetyków, z których możemy korzystać siedząc wygodnie przed lustrem. Innym rodzajem lustra jest jego mobilna wersja. Mobilna, a więc ustawisz je gdzie tylko chcesz. To lusterko stojące, które najczęściej znajduje się na łatwym do przenoszenia stelażu. Ma tę zaletę, że nie trzeba się do niego nachylać przez całą szerokość blatu. Fajnie, gdy lusterko stojące posiada dwie płaszczyzny. Jedna ma lustro tradycyjne, a druga strona to lusterko powiększające, tak potrzebne przy przygotowywaniu makijażu. Aby zmienić rodzaj lustra wystarczy przekręcić jego tarczę na drugą stronę.

Lustro, które świeci

Niektóre z lusterek posiadają dodatkową funkcję w postaci podświetlenia. Najczęściej jest to pasek poprowadzony wokół jego brzegów. Emituje on energooszczędne światło LED zasilane albo na baterie albo poprzez gniazdo sieciowe. Ile lusterek tyle sposobów ich ozdabiania. Tak, jak ich kształt najczęściej zawiera się w okręgu tak projektanci ozdoby umieszczają na lustrzanej rączce. Od klasycznej prostej, rączkę z kryształową kulą czy obsypaną brokatowymi drobinkami. Jeżeli wiemy czego szukamy z pewnością uda się wypatrzeć takie lustro, aby w pełni nas satysfakcjonowało.