номера
Коллекции
nowość

WENKO

Dozownik na mydło w płynie RIVARA, WENKO

79,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Dozownik na mydło w płynie RIVARA, WENKO. W nowoczesnej, dobrze wyposażonej i zorganizowanej łazience nie może zabraknąć stylowych dodatków. Wśród wielu grup produktów, akcesoriów oraz gadżetów bardzo chętne wybieramy te, które nie tylko spełniają nasze estetyczne wymagania, ale jednocześnie są solidne i praktyczne. Są to przede wszystkim mydelniczki, dozowniki na mydło, pojemniki na szczoteczki a także przeróżne organizery kosmetyczne, w których przechowamy wszystkie potrzebne podczas pielęgnacji kosmetyki, akcesoria kosmetyczne oraz środki higieniczne.

Produktem, który jest nie tylko praktyczny, ale także stylowy, jest dozownik na mydło w płynie RIVARA. Jest to produkt renomowanej, niemieckiej marki WENKO, która znana jest z asortymentu najwyższej klasy akcesoriów łazienkowych. Dozownik posiada wymiary 10,5 cm x 10,5 cm x 12 cm (długość x szerokość x wysokość) (długość x szerokość x wysokość) i wykonany został z wytrzymałej, odpornej na drobne uszkodzenia ceramiki.

Pojemnik można wygodnie otworzyć w celu uzupełnienia mydła, ściągając jego górną część. Płaskie, gładkie dno sprawia, że pojemnik nie ślizga się po umywalce, ani nie pozostawia śladów i zarysowań na powierzchni.

Cechy produktu:

 • dozownik na mydło w płynie RIVARA,
 • produkt posiada wymiary 10,5 cm x 10,5 cm x 12 cm (długość x szerokość x wysokość),
 • dozownik wykonany został z ceramiki,
 • produkt renomowanej, niemieckiej marki WENKO.
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more