номера
Коллекции

Prześcieradła 140x200

Coś na niewielkie łóżka

Bedroom sweet bedroom. Sypialniane cztery ściany to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nasza enklawa relaksu i spokojna przystań odpoczynku, do której wracamy po intensywnym dniu, aby zregenerować się i nabrać sił na następny dzień. Warto poświęcić jej nieco uwagi i starannie urządzić w taki sposób, aby potęgowała uczucie odprężenia i uprzyjemniała spędzany w niej czas.

Centrum sypialni jest oczywiście łóżko, więc to od niego powinno się zacząć planowanie aranżacji. Komfortowe, wygodne i odpowiednio zasłane miejsce do spania to absolutna podstawa, a diabeł tkwi w szczegółach. Bez tego elementu nie ma mowy o wartościowym i efektywnym odpoczynku, a także, co za tym idzie, zdrowym funkcjonowaniu.

Do zdobnej i gustownej pościeli, która charakteryzuje się użyciem jakościowych materiałów, komfortem użytkowania i dekoracyjną funkcją, dobierz pasujące prześcieradło. Możesz przebierać w barwach, motywach i rodzajach. Znajdzie się zarówno jednolite, jak i wzorzyste, klasyczne białe lub kolorowe. Prześcieradła występują też w formie prostych tkanin albo tych elastycznych, zakończonych gumką, które dopasowują się do wymiaru łóżka i nie irytują ciągłym zsuwaniem się z niego podczas spania. Tworzy się je też z różnych materiałów.

Prześcieradło 140x200 z gumką

Prześcieradło to niepozorny element, do którego często nie przywiązujemy wielkiej wagi, a ma on spore znaczenie przy wyposażaniu naszej sypialni. Należy zwracać uwagę na to, z jakiego materiału powstało i jakiego jest rodzaju. Jeśli posiadasz materac i nie chcesz martwić się o ciągłe przesuwanie się i zwijanie pościeli, postaw na prześcieradło 140x200 z gumką. Świetnie sprawdzi się ono w przypadku mniejszych, jednoosobowych łóżek.

Prześcieradło 140x200 we wzory czy jednolite?

To, jaką wybierasz pościel, zależy od Twojego gustu, osobistych preferencji oraz wystroju Twojej sypialni. Prześcieradła to ten element, który raczej rzadko pojawia się w formie wzorzystej. Raczej tworzy się je w jednolitych wersjach – kolorowych lub stonowanych. Uniwersalne odcienie, takie jak biel, szarość czy czerń, to gwarancja tego, że prześcieradło 140x200 będzie pasowało do każdej pościeli czy aranżacji. Ponadczasowe barwy są zawsze dobrym rozwiązaniem.

collapse expand_less