номера
Коллекции

products: 2

Lampa Podłogowa Garrison
tylko stacjonarniesale
home&you

Lampa Podłogowa Garrison

499,00 zł
199,60 zł
lowest price of the last 30 days: 499,00 zł
visibility

show: 90 produktów

expand_more

Lampy stojące podłogowe do salonu – nieodłączni towarzysze kameralnych wieczorów

Klimatyczne oświetlenie

Każdy, kto choć raz mrużył oczy przed zbyt jaskrawym światłem albo nadwyrężał wzrok, wytężając go w ciemności, aby rozszyfrować drobny druk, z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że oświetlenie to niezwykle ważny, o ile nawet nie kluczowy element aranżacji wnętrza. Nie tylko spełnia praktyczną i oczywistą funkcję, jaką jest zapewnienie odpowiedniej widoczności w codziennym życiu, ale też w ogromnym stopniu wpływa na klimat danego pomieszczenia. Silnie natężone, jaskrawe i chłodne światło sprawia, że przestrzeń nabiera surowego, profesjonalnego i stonowanego charakteru. Z kolei nastrojowe, przygaszone i ciepłe oświetlenie wprowadza aurę relaksu, intymności i domowej przytulności.

Zapewne nie pomylimy się, kiedy założymy, że większości z nas zależy na tym drugim efekcie w naszych własnych, prywatnych oazach spokoju. Możemy go w prosty sposób uzyskać dzięki nowoczesnym lampom podłogowym. To właśnie one zatroszczą się o odpowiednio klimatyczną aurę spokojnych wieczorów. Zapewnią przyjemne i subtelne tło do domowych seansów, luźnej rozmowy przy herbacie czy chwili dla siebie z interesującą lekturą. Tobie pozostaje jedynie rozsiąść się wygodnie i relaksować.

Lampy podłogowe do salonu, aby rozbłysnął nastrojowym blaskiem

Oświetlenie salonu to bardzo istotny element aranżacji wnętrza, który decyduje o jego klimacie i odbiorze. Lampy podłogowe nie tylko stanowią źródło przygaszonego, subtelnego światła, ale też urozmaicają wnętrze samym swoim wytwornym, elegancki i pełnym smukłej gracji pięknem. Oczywiście ich wygląd zależy od stylu, w jakim są utrzymane. Możesz wybierać spośród ogromu różnego rodzaju charakterów. Lampa podłogowa czarna? Lampa podłogowa glamour? A może lampa podłogowa loft przeznaczona do surowych, delikatnie industrialnych wnętrz? Wszystko zależy od Ciebie i oczywiście od wystroju przestrzeni, którą przedmiot ma oświetlać.

Duża lampa do salonu

Lampa podłogowa to zdecydowanie nieodłączny towarzysz spokojnych wieczorów upływających w kameralnej atmosferze, ale też przyjemnych domowych imprez. Posłuży swoim klimatycznym światłem, kiedy będziesz odpoczywać po intensywnym dniu z kubkiem pysznej herbaty w ręku, kiedy będziesz oddawać się wciągającej lekturze czy kiedy zamarzysz o spotkaniu z przyjaciółmi. Jest idealnym rozwiązaniem, jeśli nie przepadasz za intensywnym światłem żyrandola. Jej niepodważalnym atutem jest także mobilność. Jedyne, czego potrzebujesz do tego, aby rozbłysła pięknym światłem, jest kontakt, do którego można włożyć wtyczkę. Dlatego możesz bez problemu przestawiać ją z miejsca na miejsce zawsze wtedy, kiedy najdzie Cię ochota na drobne zmiany. Oczywiście nikt nie powiedział też, że lampa podłogowa swoje miejsce może znaleźć tylko w salonie. Równie świetnie sprawdzi się w sypialni czy przedpokoju.

collapse expand_less