номера
Коллекции

products: 11

Stolik Classos
home&you

Stolik Classos

899,99 zł
Stolik Riffle
nowość
home&you

Stolik Riffle

249,99 zł
Stolik Riffles
bestseller
home&you

Stolik Riffles

599,99 zł
Stolik Riffle big
nowość
home&you

Stolik Riffle big

399,99 zł
Stolik Kawowy Classos legs
home&you

Stolik Kawowy Classos legs

299,99 zł
Stolik Riffle
nowość
home&you

Stolik Riffle

249,99 zł
Stolik Sides
home&you

Stolik Sides

299,99 zł
Stolik Dubletto
home&you

Stolik Dubletto

279,99 zł
Stolik Classy
home&you

Stolik Classy

199,99 zł
Stolik Kawowy Dream
nowość
home&you

Stolik Kawowy Dream

349,99 zł
Stolik Trento
nowość
home&you

Stolik Trento

199,99 zł

show: 90 produktów

expand_more

Stoliki kawowe do salonu

Salon jest miejscem spotkań z rodziną i przyjaciółmi, dlatego warto zadbać o jego funkcjonalność. Jednym z elementów, którego nie powinno zabraknąć w tej przestrzeni, są stoliki kawowe do salonu. Dzięki nim stworzysz przyjemny kącik sprzyjający rozmowom i wspólnemu spędzaniu czasu. Odpowiednia aranżacja pomoże Ci się również odprężyć po ciężkim dniu lub przygotować na nadchodzące wyzwania przy filiżance aromatycznego napoju. W ofercie home&you znajdziesz eleganckie stoliki kawowe do salonu, które dopasujesz do każdego wystroju.

Stolik kawowy do salonu 

W pokoju dziennym powinna znaleźć się przestrzeń dostosowana do spotkań towarzyskich czy chwili relaksu w samotności. Takie miejsce możesz stworzyć, decydując się na stolik kawowy do salonu. Podczas aranżowania wnętrza musisz jednak pamiętać nie tylko o walorach estetycznych, ale również funkcjonalności. Dlatego zaleca się, by ustawiać stoliki kawowe do w pobliżu sofy, foteli lub krzeseł. Jeżeli masz większy zestaw wypoczynkowy, wówczas warto postawić co najmniej dwa stoliki, dzięki którym każdy zyskuje swobodny dostęp do blatu.

Nowoczesne stoliki kawowe do salonu mogą pełnić różne funkcje. W wielu domach są wprowadzane do aranżacji jako estetyczna szafka pod lampkę czy dodatkowy blat przeznaczony na ozdoby takie jak wazon z kwiatami. W ofercie home&you znajdziesz meble w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiedni model do dostępnej przestrzeni. Pamiętaj jednak o dokładnym zmierzeniu miejsca, w którym ma się znaleźć nowoczesny stolik kawowy do salonu.

Małe stoliki kawowe do salonu 

Kącik wypoczynkowy możesz urządzić, nawet jeżeli masz do dyspozycji niewielką przestrzeń. Doskonałym uzupełnieniem aranżacji jest wąski i wysoki stolik kawowy do małego salonu. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku krzesełek typu hoker. Zwróć uwagę na modele z dwoma blatami, dzięki którym zyskasz również przestrzeń do przechowywania. Możesz przeznaczyć ją na czasopisma, książki lub inne potrzebne rzeczy. 

Małe stoliki kawowe do salonu pełnią nierzadko także rolę blatu na przekąski podczas wspólnego oglądania filmów. Sprawdzą się również jako dodatkowy element ozdobny, jeżeli wybierzesz wyróżniające się kolory lub oryginalne kształty. W ofercie home&you pojawiają się także małe stoliczki kawowe z ukrytymi szafeczkami, na przykład do przechowywania elementów zastawy stołowej.

Eleganckie stoliki kawowe do salonu

Jeżeli chcesz wprowadzić do wnętrza praktyczne meble, które mogą pełnić także funkcję estetyczną, warto wybrać stolik kawowy do salonu. Okrągły, prostokątny lub o nietypowym kształcie sprawdzi się doskonale w aranżacjach w różnym stylu zarówno glamour, jak i nowoczesnym czy klasycznym. Meble z metalową konstrukcją dopełnią między innymi wystrój industrialny. 

Z kolei stoliki kawowe drewniane do salonu wyróżniają się ponadczasowością i wytrzymałością. Zwróć uwagę także na różne warianty kolorystyczne, dzięki którym możesz ożywić aranżację lub wprowadzić do niej harmonię. Możesz być pewien, że każdy z modeli dostępnych w ofercie home&you doda wnętrzu elegancji.

collapse expand_less