номера
Коллекции

products: 38

Pościel Z Mikrofibry Loreto 160X200 Cm
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Boero 200X220 Cm
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Levelo 200x220
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Levelo 160x200
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Koral 200x220
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Beyou 160x200
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Banita 160x200
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Dasera 160x200
bestseller
Pościel Z Mikrofibry Lesta 200x220
sale
home&you

Pościel Z Mikrofibry Lesta 200x220

189,99 zł
131,99 zł
lowest price of the last 30 days: 189,99 zł

Pościele z mikrofibry - nakrycie łóżka

Do zakochania jeden krok

Kto raz dotknął pościel z mikrofibry, będzie jej fanem na zawsze. Wykonano ją z delikatnych mikrowłókien poliestrowych. Dzięki temu charakteryzuje się dużą lekkością. Podczas procesu produkcji pościeli na wierzchu materiału powstaje delikatny puszysty meszek przypominający w dotyku skórkę brzoskwini. To dzięki niemu pościel jest niesamowicie miła i miękka w dotyku.

Pościel dla alergików

Pościel z mikrofibry można zakwalifikować do antyalergicznych. Nie łapie kurzu i nie sprzyja rozwojowi roztoczy. Ten rodzaj pościeli szybko schnie i nie wymaga prasowania, jednak należy pamiętać o zaleceniach dotyczących prania dołączonych do każdej pościeli.

Jedyna z troczkami

Poszwa pościeli wykonanej z mikrofibry posiada w czterech rogach troczki, służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy ubieraniu pościeli.  To doskonałe rozwiązanie. Trzymając pościel w ryzach, gwarantuje, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu.

Romantycznie czy industrialnie?

Na pościeli z mikrofibry znajdziemy różnorodne wzory. Pasować będą zarówno do sypialni romantycznej, delikatnej lub przeciwnie – nowoczesnej bazującej na industrialnym wzornictwie.

Komplet pościeli z mikrofibry

Nie tylko poszwa na kołdrę i poszewki na poduszki mogą być lekkie, miękkie i miłe w dotyku. Prześcieradło z mikrofibry to brakujący element zestawu. Można zdecydować się na prześcieradło na gumce dla dodatkowej wygody. Ciepła pościel z mikrofibry może służyć całej rodzinie – pościel z mikrofibry dla dzieci najczęściej będzie przyozdobiona wizerunkami postaci z ulubionych kreskówek. A teraz czas na beztroskie leniuchowanie.

collapse expand_less