номера
Коллекции

продукты: 0

показать: 90 produktów

expand_more

Prześcieradła 220x240

Coś na królewskie łoże, czyli prześcieradła 220x240

Bedroom sweet bedroom. Sypialniane cztery ściany to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nasza enklawa relaksu i spokojna przystań odpoczynku, do której wracamy po intensywnym dniu, aby zregenerować się i nabrać sił na następny dzień. Warto poświęcić jej nieco uwagi i starannie urządzić w taki sposób, aby potęgowała uczucie odprężenia i uprzyjemniała spędzany w niej czas.

Centrum sypialni jest oczywiście łóżko, więc to od niego powinno się zacząć planowanie aranżacji. Komfortowe, wygodne i odpowiednio zasłane miejsce do spania to absolutna podstawa, a diabeł tkwi w szczegółach. Bez tego elementu nie ma mowy o wartościowym i efektywnym odpoczynku, a także, co za tym idzie, zdrowym funkcjonowaniu.

Do zdobnej i gustownej pościeli, która charakteryzuje się użyciem jakościowych materiałów, komfortem użytkowania i dekoracyjną funkcją, dobierz pasujące prześcieradło. Możesz przebierać w barwach, motywach i rodzajach. Znajdzie się zarówno jednolite, jak i wzorzyste, klasyczne białe lub kolorowe. Prześcieradła występują też w formie prostych tkanin albo tych elastycznych, zakończonych gumką, które dopasowują się do wymiaru łóżka i nie irytują ciągłym zsuwaniem się z niego podczas spania. Tworzy się je też z różnych materiałów.

Prześcieradło 220x240 bez gumki

Choć pościele z gumką są dziś popularne, to standardowe płachty nierozciągliwej tkaniny wciąż mają swoich zwolenników. Nic w tym dziwnego, bowiem odznaczają się one szeregiem niepodważalnych zalet. Zdecydowanie łatwiej je złożyć czy wyprasować i nie zwijają się podczas prania. Nadadzą się zarówno na materac, jak i kanapę czy sofę. Dodatkowo możesz dowolnie modyfikować rozmiar, zwyczajnie je zakładając na różne sposoby. W naszym asortymencie znajdziesz prześcieradła bez gumki 220x240 w kolorze białym i szarym. Taki wymiar przeznaczony jest dla ogromnych łóż o prawdziwie królewskim sznycie.

Prześcieradło bawełniane 220x240

Bawełna to zawsze dobry wybór. Naturalny materiał, który zimą ogrzewa, a latem przyjemnie chłodzi. Splot satynowy to gwarancja przewiewnej, trwałej, miękkiej i niesamowicie przyjemnej w dotyku tkaniny. Odznacza się też elastycznością i przepięknym, subtelnym połyskiem. Prześcieradło 220x240 występuje w asortymencie home&you właśnie w formie bawełny o satynowym splocie.

свернуть expand_less