номера
Коллекции

products: 5

Chustecznik Binita
sale
home&you

Chustecznik Binita

49,99 zł
34,99 zł
lowest price of the last 30 days: 34,99 zł
Chustecznik Boxy
Druga rzecz -90%nowość
home&you

Chustecznik Boxy

39,99 zł
Chustecznik Boxy
Druga rzecz -90%nowość
home&you

Chustecznik Boxy

39,99 zł
Chustecznik Kalisa
tylko stacjonarniesale
home&you

Chustecznik Kalisa

129,99 zł
13,00 zł
lowest price of the last 30 days: 129,99 zł
visibility
Chustecznik Shinnero
tylko stacjonarniesale
home&you

Chustecznik Shinnero

59,99 zł
11,99 zł

show: 90 produktów

expand_more

Chusteczniki

Jeśli nie chcesz, by pstrokate, mało atrakcyjne kartonowe pudełko chusteczek higienicznych niszczyło efekt urządzonego ze smakiem pomieszczenia, zdecyduj się na ozdobny chustecznik. Taki elegancki podajnik postawiony na ławie kawowej w salonie, stoliku nocnym w przestrzeni sypialnianej albo na półce w łazience stanowi dodatkowy element wystroju wnętrza.

Chusteczniki nie są akcesoriami drogimi, a ich walory estetyczne i funkcjonalne sprawiają, że naprawdę warto wyposażyć w nie nowoczesne mieszkanie. Odpowiednie wykończenie otworu, przez który wyciągasz chusteczki, zapobiega rozdzieraniu tych delikatnych artykułów higienicznych. Co ważne, wymiana pustego pudełka na nowe jest dziecinnie prosta – zajmuje zaledwie chwilę. Poza prostokątnymi osłonami na pudełka możesz również spotkać chustecznik kwadratowy. Dzięki mniejszym wymiarom ulokujesz go nawet na niedużym stoliku czy półce, gdzie liczy się każdy zajmowany centymetr miejsca.

Chusteczniki ozdobne

W home&you znajdziesz wiele rodzajów pojemników na chusteczki. Wykonane one są różnych materiałów. Ponadto występują w ciekawych kolorach, a także wzorach, co pozwoli Ci łatwiej dobrać model pasujący do wystroju Twoich wnętrz. Przykładowo, do pełnych blasku i przepychu pomieszczeń wybierz chustecznik glamour z ozdobnym pikowaniem oraz niewielkimi, efektownie mieniącymi się w świetle sztucznymi kryształkami. Bardzo ciekawą opcją okazuje się chustecznik lustrzany – nadaje się on praktycznie do wszystkich typów aranżacji. Możesz go ustawić zarówno w salonie, jak i w sypialni, łazience czy korytarzu.

W przypadku przestrzeni urządzonych w klasycznym bądź skandynawskim stylu postaw na chustecznik skórzany z ekologicznego tworzywa. Dostępne one są w różnych wariantach kolorystycznych – od beżu, przez głęboką zieleń i granat, aż po czerń. Ich ogromną zaletę stanowi to, że nietrudno jest je utrzymać w czystości. Gdy się zakurzą, wystarczy przetrzeć powierzchnię delikatnie zwilżoną szmatką.

Chusteczniki nowoczesne

Coraz częściej spotyka się akcesoria do domu zawierające elementy z drewna bambusowego albo wyprodukowane z niego. Tworzywo to cechuje nie tylko wytrzymałość, ale także estetyczny wygląd. Chustecznik kwadratowy z pokrywką z tego egzotycznego drewna wręcz idealnie wkomponuje się w aranżacje boho, vintage oraz jasne, przytulne wnętrza.

Natomiast jeżeli szukasz czegoś do minimalistycznego mieszkania urządzonego zgodnego z założeniami stylu loftowego lub industrialnego, wybierz chustecznik czarny. Podajnik w tym kolorze możesz dyskretnie ustawić w salonie na stoliku bądź komodzie bez obaw, że w pokoju z subtelnymi ozdobami stanowić będzie zaburzający harmonię kontrast.

collapse expand_less