номера
Коллекции

продукты: 104

Minimalistyczny klosz do lampy Hilda HIL1615 z tkaniny biały, Dar Lighting
nowość
самая низкая цена за последние 30 дней: 346,33 zł
Klosz do lampy Marina 71-62369 Candellux szklany chrom
nowość
самая низкая цена за последние 30 дней: 113,99 zł
Klosz z tkaniny do lampy Pyramid PYR182 do sypialni biały, Dar Lighting
nowość
самая низкая цена за последние 30 дней: 745,93 zł

показать: 90 produktów

expand_more

Klosze do lamp w salonie

Oświetlenie stworzone z myślą o Tobie

Każdy, kto choć raz mrużył oczy przed zbyt jaskrawym światłem albo nadwyrężał wzrok, wytężając go w ciemności, aby rozszyfrować drobny druk, z pewnością zgodzi się ze stwierdzeniem, że oświetlenie to niezwykle ważny, o ile nawet nie kluczowy element aranżacji wnętrza. Nie tylko spełnia praktyczną i oczywistą funkcję, jaką jest zapewnienie odpowiedniej widoczności w codziennym życiu, ale też w ogromnym stopniu wpływa na klimat danego pomieszczenia. Silnie natężone, jaskrawe i chłodne światło sprawia, że przestrzeń nabiera surowego, profesjonalnego i stonowanego charakteru. Z kolei nastrojowe, przygaszone i ciepłe oświetlenie wprowadza aurę relaksu, intymności i domowej przytulności.

Zapewne nie pomylimy się, kiedy założymy, że większości z nas zależy na tym drugim efekcie w naszych własnych, prywatnych oazach spokoju. Możemy go w prosty sposób uzyskać dzięki eleganckim źródłom światła uzupełnionym o stylowe klosze do lamp. To właśnie one zatroszczą się o odpowiednio klimatyczną aurę spokojnych wieczorów. Zapewnią przyjemne i subtelne tło do domowych seansów, luźnej rozmowy przy herbacie czy chwili dla siebie z interesującą lekturą. Tobie pozostaje jedynie rozsiąść się wygodnie i relaksować.

Klosze do lamp stojących

Wszyscy dobrze wiemy, że solidne oświetlenie jest niezbędnym elementem wyposażenia domu. Nie zawsze jednak potrafimy znaleźć produkt, który odpowiadałby naszym gustom i potrzebom. Wtedy z pomocą przychodzą personalizowane przedmioty, które można dostosować do siebie i swoich oczekiwań. Jeśli nie możesz natrafić na lampę idealną, po prostu ją sobie stwórz. Wystarczy skompletować odpowiadającą nam podstawę z perfekcyjnym kloszem do lampy i voila! Wymarzone oświetlenie gotowe.

свернуть expand_less