номера
Коллекции
nowość

Atmosphera

Gra z drewna kółko i krzyżyk, 35 x 35 cm

119,99 zł
продано и доставлено: EDAXO
error

Продукт продается Продавцом Marketplace на торговой платформе Marketplace Home&You. Каждый Продавец Marketplace является предпринимателем. Договор купли-продажи заключается с Продавцом Marketplace. Все обязательства, связанные с договором купли-продажи, и ответственность за выполнение заказа несет Продавец Marketplace. Продавец Marketplace несет полную ответственность за соблюдение прав потребителей.


описание продукта:

Nietypowe i unikalne dekoracje do domu to domena renomowanego producenta francuskiego Atmosphera Créateur d'intérieur. Tym razem pomysłowi projektanci tej firmy proponują nietuzinkową ozdobę z drewna, która jest jednocześnie prostą i przyjemną grą logiczną, znaną chyba każdemu.

Prezentowana gra w kółko i krzyżyk prezentuje się w tym projekcje w zupełnie nowej, ekskluzywnej odsłonie jako elegancka i unikatowa zabawka z drewna. Starannie wykonana, urokliwa, ale i trwała ze względu na użyty surowiec, będzie fantastyczną grą dla dwojga, ale i niebanalną, bardzo oryginalną ozdobą.

Łamigłówki drewniane, szachy czy warcaby wykonane z drewna to również doskonały pomysł na niepowtarzalny podarunek. Polecamy.

Cechy produktu:

  • szykowna plansza do gry kółko i krzyżyk
  • elegancka ozdoba drewniana i łamigłówka w jednym
  • zabawka drewniana o charakterze gry logicznej
  • oryginalny produkt firmy Atmosphera Créateur d'intérieur
развернуть
  • Детали продукта

    expand_more