номера
Коллекции
nowość

Beliani

Wianek na drzwi ø 50 cm pomarańczowo-zielony ADEJE

219,00 zł
sold and shipped by: Beliani
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:
Dekoracyjny wianek kwiatowy na drzwi. Wprowadź przytulny nastrój do swojego domu lub mieszkania, dekorując je tym okrągłym wiankiem. Utrzymany w ciepłej kolorystyce będzie doskonale prezentował się na drzwiach zarówno w jasnych, jak i ciemnych odcieniach drewna. Naturalnie wyglądające rośliny z wysokiej jakości materiału i baza z gałązek, nadają niepowtarzalny wygląd i sprawiają, że wianek jest wytrzymały oraz łatwy w pielęgnacji. Wyposażony w praktyczny haczyk, może być szybko i ławo zawieszony w dowolnym miejscu.

Szczegóły:

Typ produktu: Wianek
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Pomarańczowy
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Poliester
Materiał dodatkowy: Żelazo
Kształt: Okrągły

Wymiary:

Głębokość: 50 cm
Szerokość: 50 cm
Wysokość: 10 cm
Waga: 1 kg

W ofercie: 1 x Element dekoracyjny

Cechy produktu: Haczyki montażowe z tyłu produktu umożliwiają zawieszenie na ścianie, Ręczne wykonanie z najwyższą prezycją, Idealny jako świąteczna dekoracja, Dodaje domowego charakteru, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Materiał syntetyczny:
Usuwaj kurz, delikatnie oczyszczając przedmiot miotełką
expand
  • Product details

    expand_more

  • Delivery and payment

    expand_more

  • Returns

    expand_more