номера
Коллекции
nowość

La Porcellana Bianca

Wiklinowy kosz na naczynie do zapiekania Midollino - Brązowy, 35 cm

134,99 zł
sold and shipped by: NPC
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Opis Linii

Zaskocz swoich gości niebanalnym podaniem ich ulubionych dań! Dzięki serii wiklinowych koszy Midollino, Twoje naczynia zyskają rustykalny wygląd i pięknie ozdobią nawet klasycznie zastawiony stół. Stwórz na nową swoją kolekcję naczyń z wyjątkowymi wiklinowymi dodatkami wprowadzając elementy folkloru do swojej kuchni.

Opis Produktu

Serwowanie pysznych, domowych zapiekanek, ratatouille, lasagne jeszcze nigdy nie było tak stylowe, jak z naszym wiklinowym koszem na naczynie do zapiekania z kolekcji Midollino.

Wykonany z najwyższej jakości wikliny, ten gustowny kosz wprowadzi do Twojego wnętrza urok małego, toskańskiego domostwa. Jego uniwersalny design pasuje do każdego wystroju - od klasycznego, po nowoczesny, a do tego sprawia, że każde spotkanie przy stole stanie się niepowtarzalnym doświadczeniem.

Podkreśl swoje umiejętności kulinarne i dodaj swoim daniom niebanalnej oprawy z naszym wiklinowym koszem na naczynie do zapiekania. To więcej niż tylko dodatek - to wyraz Twojego stylu i pasji do gotowania.

Cechy szczególne

 • Idealny do prostokątnego naczynia do zapiekania
 • Różne rozmiary do wyboru
 • Wykonany z wikliny
 • Rustykalne dodatki pasujące do każdej zastawy stołowej
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more