Rooms
Collections
nowość

WMF

Butelka na wodę szklana Waterkant, 750 ml, WMF

179,99 zł
sold and shipped by: Bazylia
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Dlaczego warto wybrać butelkę na wodę Waterkant WMF?

  • Uniwersalna - do zimnych, ciepłych oraz gazowanych napojów.
  • Materiały bez BPA.
  • Łatwa kontrola zawartości - posiada okienko.
  • Możesz myć w zmywarce.

Butelka na wodę Waterkant WMF

Butelka na wodę Waterkant WMF to idealne rozwiązanie dla osób, które dbają o zdrowie i środowisko. Jest to wielorazowy produkt, który nadaje się do napojów zimnych, ciepłych oraz gazowanych.

Butelka wykonana jest ze szkła borokrzemowego pokrytego czarnym silikonem. Korpus jest odporny na uderzenia i wysokie temperatury. Do kontroli poziomu napoju służy przezroczyste okienko.

Nakrętka typu twist z uchwytem wykonana jest z tworzywa sztucznego z silikonowymi uszczelkami. Jest w 100% szczelna, dzięki czemu napój nie wyleje się podczas przenoszenia. Żaden z materiałów nie zawiera szkodliwego BPA.

Butelkę Waterkant WMF można myć w zmywarce.

expand
  • Product details

    expand_more