Rooms
Collections

products: 25

show: 90 produktów

expand_more

Prześcieradła 180x200

Tekstylia, które zapewnią błogi sen

Bedroom sweet bedroom. Sypialniane cztery ściany to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nasza enklawa relaksu i spokojna przystań odpoczynku, do której wracamy po intensywnym dniu, aby zregenerować się i nabrać sił na następny dzień. Warto poświęcić jej nieco uwagi i starannie urządzić w taki sposób, aby potęgowała uczucie odprężenia i uprzyjemniała spędzany w niej czas.

Centrum sypialni jest oczywiście łóżko, więc to od niego powinno się zacząć planowanie aranżacji. Komfortowe, wygodne i odpowiednio zasłane miejsce do spania to absolutna podstawa, a diabeł tkwi w szczegółach. Bez tego elementu nie ma mowy o wartościowym i efektywnym odpoczynku, a także, co za tym idzie, zdrowym funkcjonowaniu.

Do zdobnej i gustownej pościeli, która charakteryzuje się użyciem jakościowych materiałów, komfortem użytkowania i dekoracyjną funkcją, dobierz pasujące prześcieradło. Możesz przebierać w barwach, motywach i rodzajach. Znajdzie się zarówno jednolite, jak i wzorzyste, klasyczne białe lub kolorowe. Prześcieradła występują też w formie prostych tkanin albo tych elastycznych, zakończonych gumką, które dopasowują się do wymiaru łóżka i nie irytują ciągłym zsuwaniem się z niego podczas spania. Tworzy się je też z różnych materiałów.

Prześcieradła z gumką 180x200

Prześcieradła dzielimy na dwa podstawowe rodzaje: te tradycyjne, sztywne oraz elastyczne, zakończone gumką. Każdy typ ma swoich zwolenników i przeciwników. Podobnie też oba mają swoje mocne i słabe strony. Klasyczne prześcieradła najlepiej sprawdzają się na sofach czy kanapach, kiedy nie jest możliwe podłożenie materiału pod łóżko. Są one też wygodniejsze do prania, prasowania czy składania. Niestety w ich przypadku trzeba liczyć się z możliwością wędrowania tkaniny, czym z kolei nie musimy się martwić, sięgając po prześcieradło 180x200 z gumką. Jego atutem jest też idealne dopasowywanie się do materacy, do których jest szczególnie polecane.

Prześcieradła 180x200 kolorowe

Prześcieradło 180x200 pasuje jak ulał na spore łóżka dwuosobowe. Aby miejsce do spania prezentowało się jak najlepiej, należy zatroszczyć się o spójny wygląd wszystkich jego elementów. Zaopatrz się w piękną, wzorzystą lub stonowaną, pościel i skorelowane z nią kolorystycznie prześcieradło. Nie zapomnij też o eleganckiej narzucie, która wprowadzi do sypialni porządek i schludny wystrój.

collapse expand_less