Rooms
Collections

products: 26

Prześcieradło Z Gumką Tick 160x200 cm
tylko stacjonarniesale
home&you

Prześcieradło Z Gumką Tick 160x200 cm

99,99 zł
10,00 zł
lowest price of the last 30 days: 99,99 zł
visibility
Prześcieradło Z Gumką Tick 140x200 cm
tylko stacjonarniesale
home&you

Prześcieradło Z Gumką Tick 140x200 cm

89,99 zł
8,99 zł
lowest price of the last 30 days: 53,99 zł
visibility

show: 90 produktów

expand_more

Prześcieradła 160x200

Prześcieradła 160x200 – uniwersalny rozmiar dla każdego

Bedroom sweet bedroom. Sypialniane cztery ściany to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nasza enklawa relaksu i spokojna przystań odpoczynku, do której wracamy po intensywnym dniu, aby zregenerować się i nabrać sił na następny dzień. Warto poświęcić jej nieco uwagi i starannie urządzić w taki sposób, aby potęgowała uczucie odprężenia i uprzyjemniała spędzany w niej czas.

Centrum sypialni jest oczywiście łóżko, więc to od niego powinno się zacząć planowanie aranżacji. Komfortowe, wygodne i odpowiednio zasłane miejsce do spania to absolutna podstawa, a diabeł tkwi w szczegółach. Bez tego elementu nie ma mowy o wartościowym i efektywnym odpoczynku, a także, co za tym idzie, zdrowym funkcjonowaniu.

Do zdobnej i gustownej pościeli, która charakteryzuje się użyciem jakościowych materiałów, komfortem użytkowania i dekoracyjną funkcją, dobierz pasujące prześcieradło. Możesz przebierać w barwach, motywach i rodzajach. Znajdzie się zarówno jednolite, jak i wzorzyste, klasyczne białe lub kolorowe. Prześcieradła występują też w formie prostych tkanin albo tych elastycznych, zakończonych gumką, które dopasowują się do wymiaru łóżka i nie irytują ciągłym zsuwaniem się z niego podczas spania. Tworzy się je też z różnych materiałów.

Dla każdego coś miłego - prześcieradła 160x200 kolorowe i białe

Wydawać by się mogło, że prześcieradło to mało istotny element pościeli, na który nie zwracamy większej uwagi. Nic bardziej mylnego. Tkanina, na której spędzamy codziennie kilka ładnych godzin, powinna odznaczać się odpowiednim składem, trwałością i komfortem. Może być wykonana z włókien naturalnych, bawełnianych albo syntetycznych. Ważne jest, aby była przyjemna dla skóry, miękka i solidna, aby nie wycierała się po krótkim czasie użytkowania. W asortymencie marki home&you znajdziesz wiele propozycji prześcieradła 160x200, zarówno w wersji białej, jak i kolorowej, które jest najpopularniejszym i najczęściej poszukiwanym rozmiarem.

Koniec z niewygodą – prześcieradła 160x200 z gumką

Zapewne każdy z nas chociaż raz obudził się z frustrującym uczuciem leżenia na „gołym” łóżku, bowiem okazało się, że podczas spania całe prześcieradło zdążyło jakimś magicznym sposobem zwinąć się w kulkę i wylądować na podłodze. Musi to być całkiem popularne doświadczenie, bowiem ktoś wymyślił ten wspaniały wynalazek, jakim jest prześcieradło 160x200 z gumką. Dzięki niemu nie musimy już obawiać się wiecznie uciekającej tkaniny. Wystarczy założyć gumkę porządnie pod materac i mamy gwarancję tego, że podłoże, na którym zasypiamy, pozostanie w stanie niezmienionym, kiedy się rano obudzimy.

collapse expand_less