Rooms
Collections

products: 24

show: 90 produktów

expand_more

Prześcieradła 90x200

Prześcieradła 90x200 idealne na małe łóżka

Bedroom sweet bedroom. Sypialniane cztery ściany to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Nasza enklawa relaksu i spokojna przystań odpoczynku, do której wracamy po intensywnym dniu, aby zregenerować się i nabrać sił na następny dzień. Warto poświęcić jej nieco uwagi i starannie urządzić w taki sposób, aby potęgowała uczucie odprężenia i uprzyjemniała spędzany w niej czas.

Centrum sypialni jest oczywiście łóżko, więc to od niego powinno się zacząć planowanie aranżacji. Komfortowe, wygodne i odpowiednio zasłane miejsce do spania to absolutna podstawa, a diabeł tkwi w szczegółach. Bez tego elementu nie ma mowy o wartościowym i efektywnym odpoczynku, a także, co za tym idzie, zdrowym funkcjonowaniu.

Do zdobnej i gustownej pościeli, która charakteryzuje się użyciem jakościowych materiałów, komfortem użytkowania i dekoracyjną funkcją, dobierz pasujące prześcieradło. Możesz przebierać w barwach, motywach i rodzajach. Znajdzie się zarówno jednolite, jak i wzorzyste, klasyczne białe lub kolorowe. Prześcieradła występują też w formie prostych tkanin albo tych elastycznych, zakończonych gumką, które dopasowują się do wymiaru łóżka i nie irytują ciągłym zsuwaniem się z niego podczas spania. Tworzy się je też z różnych materiałów.

Prześcieradła 90x200 z gumką

Wymiary 90x200 cm to rozmiar odpowiedni dla łóżek o mniejszym gabarycie, przeznaczonym dla jednej osoby. Powleczenie zakończone gumkami to świetny wynalazek, dzięki któremu nie musimy dłużej martwić się o wiecznie spadającą tkaninę, która przesuwa się przy każdym naszym najmniejszym ruchu. Na stronie sklepu znajdziesz bawełniane prześcieradła z gumką, które dzięki użytemu surowcowi odznaczają się bardzo przyjemnym dla skóry i miękkim wykończeniem, a także znaczną trwałością. Pościel tego typu to także znakomity wybór do łóżka dziecięcego.

Prześcieradła 90x200 kolorowe

Tkanina, która przyobleka nasze miejsce do spania, wcale nie musi być klasycznie biała. Przebieraj w kolorach i dobierz taki, który stworzy piękną i spójną kompozycję ze starannie dobraną pościelą. Szczególnie pięknie się ona prezentuje, kiedy posłanie jest dopieszczone w najdrobniejszych szczegółach. Aby tego dokonać, wystarczy zdecydować się na kolorowe prześcieradło 90x200, które będzie korespondowało z barwnym motywem reszty pościeli.

collapse expand_less