Rooms
Collections

products: 27

Komplet Podkładek Pod Kubek Revele Round
sale
home&you

Komplet Podkładek Pod Kubek Revele Round

15,99 zł
11,99 zł
Bon 100 zł
Podstawki pod kubki, 6 sztuk, na stojaku
nowość
EH Excellent Houseware

Podstawki pod kubki, 6 sztuk, na stojaku

27,99 zł
Podstawka Charta
home&you

Podstawka Charta

49,99 zł
Podkładki pod kubki MARBLE, Ø 10 cm, 4 sztuki
nowość
Podkładki pod kubek na stojaku, 6 sztuk, 10 x 10 cm, bambus
nowość
Mastercard Bezcenne Chwile
Podkładki pod kubki MARBLE, Ø 10 cm, 4 sztuki
nowość
Zestaw 6 podstawek Magnet LARETO
nowość
Zestaw 6 podstawek Nomad LARETO
nowość
Zestaw 6 podstawek Moonbeam LARETO
nowość
Zestaw 6 podstawek Sharkskin LARETO
nowość
Podkładki pod kubek z łupka, 10 x 10 cm, 6 sztuk
nowość

show: 30 products

expand_more

Podkładki pod kubki

Wybierając dodatki do jadalni, szczególną uwagę należy zwrócić na nakrycie stołu. Niezbędne jest to zwłaszcza przy ważnych rodzinnych uroczystościach. Pięknie nakryty stół podbija wrażenia estetyczne i ma wpływ na ogólny odbiór przygotowanej przez nas zastawy stołowej. Jeżeli jest to spotkanie przy stole, to obrus czy serweta muszą być starannie wyprasowane. Natomiast przy codziennym użytkowaniu stołu najważniejsze są eleganckie podkładki pod kubek, które ochronią nakrycie oraz blat przed przebarwieniami i zabrudzeniem.

Eleganckie podkładki pod kubek

W naszych domach nie może zabraknąć praktycznych podstawek pod kubki w stylu glamour albo takim, który pasuje do wystroju wnętrza. Podkładki pod kubek mają mniejszą średnicę, idealnie pasują pod spód niewielkiego naczynia. Posiadają tę zaletę, że położone tu szkło nie pozostawi niechcianych na blacie czy obrusie kółek. Podkładki sprzedawane są w zestawach po kilka sztuk. Kwadratowe czy okrągłe mają takie same barwy i wzory. Występują w różnych kolorach, kształtach i deseniach.

Drewniane podkładki pod kubek

W dobie dużej popularności drewnianych akcesoriów i gadżetów, także podstawki zrobione z tego surowca mają swoich zwolenników. Są one nieco droższą i bardziej ekskluzywną wersją tych zwykłych, ale z pewnością posłużą na długo i będą pięknie prezentowały się na stole. Drewniane podkładki pod kubek to funkcjonalny i zarazem niezwykle estetyczny element w domu.

collapse expand_less