Rooms
Collections

products: 8

NOBLESSE WHISKEY GLASS
NACHTMANN

NOBLESSE WHISKEY GLASS

29,99 zł
Vivendi Whisky Glass Set
NACHTMANN

Vivendi Whisky Glass Set

119,99 zł
Kieliszki do brandy, 4 szt. 400 ml
nowość
Secret de Gourmet

Kieliszki do brandy, 4 szt. 400 ml

69,99 zł
Szklanka do whisky Lunar 360 ml
nowość
Zestaw 3cz. do whisky Ambrogio
nowość
Kpl. karafka + 2szkl. do whisky SPIRITII
nowość

show: 90 products

expand_more

Szklanki do whisky

Podczas przyjęć i spotkań towarzyskich na stole często pojawiają się różne napoje wysokoprocentowe. Jednym z nich może być whisky, które wyróżnia się szlachetnością. Warto zwrócić uwagę również na sposób serwowania takiego alkoholu gościom. Szklanki do whisky z grubym dnem lub w charakterystycznym kształcie sprawdzą się w domowym barku każdego fana wyrafinowanych trunków. W ofercie sklepu znajdziesz naczynia, które z pewnością zrobią wrażenie na gościach.

Ekskluzywne szklanki do whisky

Wysokiej jakości alkohole wymagają zazwyczaj specjalnego sposobu podania. Dzięki temu delektowanie się smakiem ulubionego drinka staje się przyjemniejsze i wyjątkowe. Ekskluzywne szklanki do whisky z grubym dnem prezentują się bardzo elegancko. Sprawdzą się szczególnie w przypadku napoju podawanego klasycznie, czyli z samym lodem. Grube dno pełni funkcję termoizolacyjną, dzięki czemu trunek zachowa właściwą temperaturę przez dłuższy czas.

Wolniej topniejący lód pozwala na delektowanie się aromatem i wyczuwanie różnych nut smakowych do ostatniego momentu degustacji. Jeżeli zależy Ci na ekskluzywnym podaniu trunku, zwróć uwagę na kryształowe szklanki do whisky, które stają się dodatkową ozdobą zastawy stołowej. Stylowe tłoczenia podkreślają wysoką jakość trunku i zachwycają swoim wyglądem zaproszonych gości.

Profesjonalne szklanki do whisky

Estetyczne podanie szlachetnego trunku umili dodatkowo czas degustacji. Ponadto kryształowe szklanki do whisky z grubym dnem pomagają zachować jej charakterystyczny aromat na dłużej. Profesjonalne naczynia mają zazwyczaj nieregularne kształty, które wspomagają napowietrzenie alkoholu. Z kolei grube ścianki umożliwiają utrzymanie odpowiedniej temperatury. Dlatego zazwyczaj są to ciężkie szklanki do whisky, a różnice w wadze w porównaniu z klasycznym szkłem czuć od razu.

collapse expand_less