Rooms
Collections

products: 13

Serweta Masika 80x80 cm
Druga rzecz -90%bestseller
Serweta Folkelips 80x80 cm
Druga rzecz -90%nowość
Serweta Folkelips 80x80 cm
Druga rzecz -90%nowość
Serweta Faye 80x80 cm
sale
home&you

Small Tablecloth Faye 80x80 cm

99,00 zł
39,99 zł
lowest price of the last 30 days: 39,99 zł
Serweta Beaulieu
home&you

Serweta Beaulieu

srebrny
jasnozłoty

other sizes available

from

129,99 zł
Serweta Khol2
home&you

Serweta Khol2

biały
złoty

other sizes available

from

89,99 zł
Serweta Khol2 80x80 cm
Druga rzecz -90%
Serweta z domieszką konopi Dellon
premium line
home&you

Serweta z domieszką konopi Dellon

biały
żółty

other sizes available

from

59,99 zł
Serweta Beaulieu 80x80 cm
Druga rzecz -90%
Serweta Beaulieu 80x80 cm
Druga rzecz -90%
Serweta Z Domieszką Konopi Dellon 80x80 cm
Druga rzecz -90%premium line
Serweta Z Domieszką Konopi Dellon 80x80 cm
Druga rzecz -90%premium line
Serweta Lillafiore 80x80 cm
tylko stacjonarniesale
home&you

Small Tablecloth Lillafiore 80x80 cm

55,99 zł
5,60 zł
lowest price of the last 30 days: 55,99 zł
visibility

show: 90 produktów

expand_more

Serwety na stół do jadalni

Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczne wnętrza, czy lepiej czujesz się  tych, w których panuje przepych, bogactwo barw i wzorów — serweta rozłożona na stole przyda się w każdej jadalni. Spełnia przede wszystkim funkcję ochronną. Dzięki niej nie musisz martwić się o pozostawione przez gorące naczynia plamy na drewnie, sprawiające nieestetyczne wrażenie. Nadaje również wyjątkowy charakter wnętrzu.

Połącz własne poczucie estetyki z panującymi trendami i stwórz efekt, który zachwyci Ciebie i otoczenie. Najważniejszym kryterium przy wyborze odpowiedniej serwety są indywidualne upodobania. Wśród materiałów serwet oferowanych przez home&you znajdują się: len, wiskoza, poliester — sam lub z włóknem metalizowanym.

Serwety w kuchni czy jadalni mogą sprawić, że przeniesiesz się myślami do Skandynawii czy Włoch; albo z wielkiego miasta na sielską wieś. Świąteczna serweta rozłożona na stole w dzień Bożego Narodzenia czy Wielkanocy tworzy niepowtarzalny klimat celebracji. Możesz ją zmieniać, dostosowując do zmieniających się upodobań, pór roku, nastroju, innych dekoracji wnętrz.

Serwety na stół

Serwety na stół najczęściej występują w parze z obrusem. Dodają barw i wyrazu znajdującej się pod nimi warstwie materiału. Warto więc zdecydować  się na odważne zestawienia wzorów i kolorów. Ważne, aby serweta nie „zlewała się” kolorystycznie z obrusem. Świetnym rozwiązaniem będą więc poliestrowe serwety pod talerze. Pięknie prezentują się samodzielnie, a jeszcze lepiej — rozłożone na obrusie. 

Nawet klasyczna biel prezentuje się niezwykle w towarzystwie wzorów maków, tropikalnych kwiatów, liści palmowych czy stokrotek widniejących na serwetach. Dodatkowym atutem serwety 80x80 cm jest fakt, iż można je prać automatycznie w 30 stopniach, a więc nie ma problemu, jeśli serweta się zabrudzi, a o to nietrudno w jadalni, gdzie regularnie spożywa się posiłki.

Serwety na ławę

Wybierając serwetę na ławę kawową, zdecyduj się na bardziej eleganckie i wytworne warianty. Wymagają delikatniejszych warunków czyszczenia —  należy je prać ręcznie, ale samodzielnie tworzą rewelacyjny efekt. To świetna serweta na okrągły stół. Nie będą Ci potrzebne żadne inne dekoracje wnętrza, jeśli ozdobisz, znajdującą się w nim ławę, modelem wykonany z wiskozy z motywem róż i wycięciami w kształcie liści na brzegach; będzie to idealna serweta na stolik kawowy

Zwróć uwagę na serwetki materiałowe, bardzo delikatne i przyjemne w dotyku; czy też z poliestru i włókna metalizowanego. Te drugie stworzą piękne zestawienie z podkładkami, jeśli wybierzesz takie o podobnym lub nawet identycznym designie i kolorystyce.

Możesz zrobić serwety na szydełku, ale zajmie Ci to wiele czasu, który możesz przeznaczyć na inne zajęcia. Podobny efekt uzyskasz, wybierając delikatne i efektowne modele poliestrowe z włóknem metalizowanym — stylizowane na serwety szydełkowe, serwety z gipiury czy serwety haftowane.

Pamiętaj, aby przestrzegać zaleceń odnośnie do sposobów czyszczenia danego produktu oraz  tych dotyczących prasowania. Wówczas będziesz cieszyć się swoją serwetą przez wiele miesięcy.

collapse expand_less