Rooms
Collections

products: 3

Konsola Classos
home&you

Console Classos

799,99 zł
Konsola Blestio
sale
home&you

Console Blestio

829,99 zł
373,50 zł
lowest price of the last 30 days: 829,99 zł
Konsola Indygo
nowość
home&you

Console Indygo

299,99 zł

show: 90 produktów

expand_more

Konsole do salonu – stylowy akcent

Dopracowane akcenty podkreślają charakter każdego wnętrza. Dostępne w ofercie home&you konsole meblowe stanowią interesujący element wyposażenia najczęściej użytkowanych pomieszczeń: od holu, przez salon, aż po sypialnię. Łączą one nowoczesne cechy i funkcjonalność z ponadczasową stylistyką.

Solidna konsola z szufladami godnie zastąpi komodę, z kolei ta o konstrukcji metalowej z blatem marmurowym czy drewnianym to ciekawa alternatywa dla zwyczajnego stolika. Wstawiona do przedpokoju pozwoli na umiejętne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni. W pomieszczeniach dziennych umożliwi praktyczną aranżację wnętrza – pod ścianami, przy sofie oraz w trudno ustawnych wnękach.

Konsola do salonu z szufladami

Twoja przestrzeń do codziennego funkcjonowania wymaga wyboru użytecznych przedmiotów. Nowoczesna konsola do salonu z szufladami z oferty home&you to mebel, który umożliwi Ci wyeksponowanie akcesoriów dekoracyjnych oraz ważnych dla Ciebie pamiątek we właściwej oprawie. Co więcej, pozwoli estetycznie oddzielić od siebie poszczególne strefy – jadalnianą od wypoczynkowej czy rodzinną od biurowej.

Konsole z szufladami to synonim elegancji i ponadczasowego charakteru. Nawiązują do wyrazistych form sprzed lat, a jednocześnie pasują do każdego stylu wnętrz. Wybrana spośród różnorodnych propozycji, niezależnie od wymiarów: wysokości i szerokości, a także stylistyki, konsola do salonu to mebel z duszą, który uczyni wnętrze bardziej przytulnym. To jednak nie wszystko! Dostępna w home&you konsola drewniana może pełnić funkcję biurka, stolika bocznego oraz otwartego barku – zapewni Ci dodatkowy blat użytkowy tam, gdzie tylko go potrzebujesz.

Konsole meblowe

Prezentowane w asortymencie konsole pod lustro na wyższej podstawie świetnie dopełnią aranżację holu lub strefy sypialnianej. Ustawisz na nich misę na klucze i rękawiczki lub akcesoria kosmetyczne. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji konsola o wysokości około 60 cm na metalowej podstawie lub nóżkach nie zdominuje wnętrza. Wśród najnowszych propozycji home&you znajdziesz  konsole — powyżej 80 cm długości — o prostej geometrii, których minimalistyczne wykończenie będzie odpowiadało pomieszczeniom  loftowym lub industrialnym,  ale nie tylko!

Konsola nowoczesna z kamiennym lub wykonanym z kompozytu blatem spełni funkcję dekoracyjną. Pozwoli Ci na wyróżnienie wybranych detali w pokoju, takich jak np. wazon z kwiatami, ulubione pozycje literackie czy misa z owocami. Duży wybór mebli w zróżnicowanej kolorystyce sprawia, że aranżacja dowolnej przestrzeni będzie jeszcze przyjemniejsza.

Zachowana w ciekawej kolorystyce konsola wąska   30 cm szerokości — przystosowana jest do miejsc o nieco bardziej ograniczonym metrażu, np. holu, przedpokoju lub przytulnej sypialni, gdzie może zastąpić tradycyjną toaletkę. Konsola biała optycznie powiększy i rozświetli każde pomieszczenie, ale też doda mu klasy. Biel sprawdzi się we wnętrzach w stylu: angielskim, rustykalnym czy prowansalskim. Odpowiednio wybrany model, pozwoli Ci na stworzenie spójnej kompozycji z ulubionymi dodatkami – ciekawej wizualnie, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalnej.

collapse expand_less