Rooms
Collections
nowość

INTESI

Butelka/ bidon do wody z karabińczykiem

24,99 zł
19,90 zł
lowest price 30 days before the discount: 24,99 zł
-20%
regular price:
24,99 zł
-20%
sold and shipped by: D KWADRAT
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Butelka na wodę z karabińczykiem niebieska - orzeźwienie w dowolnym miejscu i czasie | Intesi

Odśwież się w dowolnym miejscu i czasie dzięki wytrzymałej i stylowej butelce na wodę Intesi. Jest lekka i wyposażona w praktyczny karabińczyk, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą wszędzie. Jedyny w swoim rodzaju pojemnik na napoje jest idealny zarówno dla poszukiwaczy przygód na świeżym powietrzu, jak i fashionistek - zapewniając zarówno wygodę, jak i styl. Nie tylko to, ale utrzyma Twoje ulubione napoje w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się nimi w dowolnym miejscu! Wytrzymały i lekki, rewolucyjny projekt jest idealny do zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych, jednocześnie nadążając za nowoczesnymi trendami -co czyni go naprawdę jedynym w swoim rodzaju produktem, który dba zarówno o siebie, jak i o planetę!

  • ✅ Trwała, stylowa i lekka plastikowa butelka wielokrotnego użytku
  • ✅ Łatwe mocowanie do plecaka, torby lub paska za pomocą praktycznego karabińczyka
  • ✅ Dostępna w 3 modnych kolorach do wyboru
  • ✅ Zmniejsza ilość odpadów z tworzyw sztucznych, jednocześnie utrzymując ulubione napoje w odpowiedniej temperaturze przez dłuższy czas
  • ✅ Dba o Ciebie i naszą planetę

Zamów już dziś!

expand
  • Product details

    expand_more