Rooms
Collections
nowość

Knor

Ramka srebro, 15x21 cm, ramka na zdjęcie, Knor - srebrne ramki do zdjęć i plakatów glamour

13,99 zł
sold and shipped by: Knor
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:


Kod produktu:    F15X21IL13,15,039/INT PLEXI
Kod EAN:    5901554537644
Producent:  Knor
Nazwa produktu:  Srebrna ramka do zdjęć i plakatów 15x21 cm

Opis:
Nowoczesne ramki na zdjęcia w kolorze srebrnym, wykonane z wytrzymałego tworzywa, do postawienia lub zawieszenia. Wymiary wewnętrzne: 15x21 cm, widoczny fragment obrazu ok. 1 cm mniejszy. Wymiary zewnętrzne: 17x23 cm. Jakość i zrównoważony rozwój: Nasze ramki do zdjęć wykonane z tworzywa sztucznego, polistyrenu, pochodzącego z recyklingu zapewniają wysoką stabilność i trwałość. Wytrzymały panel tylny MDF wzmacnia konstrukcję ramy. Ta ramka na zdjęcia zachwyca prostą elegancją. Listwa ramowa ma zaledwie 1,5 cm szerokości i 1,3 cm wysokości, co nadaje jej delikatny i dyskretny wygląd. Dzięki minimalistycznemu designowi ramka ta harmonijnie pasuje do różnych stylów. Odporne na stłuczenie i przezroczyste szkło polistyrenowe: Rama wyposażona jest w lekkie i nietłukące się plexi, które chroni Twoje zdjęcie lub plakat przed brudem i wilgocią. Plexi zabezpieczone jest obustronnie folią ochronną, którą należy zdjąć przed użyciem, aby uzyskać przezroczystą powierzchnię. Produkt idealnie sprawdzi się zarówno w pokojach najmłodszych, jak i w miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły lub biura. Szybka wymiana motywów: wyginając uchwyt Flexipoint, można łatwo zdjąć solidny panel tylny z MDF i elastycznie dopasować motyw. Łatwe do zawieszenia i postawienia: ramki na zdjęcia są bardzo lekkie, dzięki czemu można je łatwo zawiesić na ścianie w pionie lub poziomie za pomocą solidnych metalowych uchwytów. Idealnie nadają się do plakatów, zdjęć i obrazów, które zawiesisz w salonie, sypialni, biurze lub przedpokoju, tworząc osobistą galerię ścienną. Złote ramki na zdjęcia posiadają z tyłu stabilną i mocną stopkę umożliwiającą postawie ramki na komodzie w pozycji pionowej lub poziomej. Ramki na zdjęcia bez trudu utrzymasz w czystości – wystarczy wilgotna szmatka, by listwa odzyskała swój pierwotny blask. Bezpieczne opakowanie: Każda nasza ramka pakowana jest osobno w folię termokurczliwą, zabezpieczającą produkt przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Na czas transportu dodatkowo owijamy towar folią bąbelkową oraz umieszczamy w kartonie. Taki sposób pakowania i piękna wkładka drukowana cyfrowo sprawia również, że nasza ramka na zdjęcia może stać się idealnym pomysłem na prezent. Duży wybór rozmiarów i kolorów - zobacz naszą całą ofertę. Polski producent.

Specyfikacja produktu:
 • Kolor przewodni: Srebrny
 • Materiał: Polistyren
 • Kolekcja: Kolekcja Isabel
 • Styl: Glamour
 • Kraj produkcji: Polska
 • Ilość zdjęć: Ramka na jedno zdjęcie
 • Rozmiar: 15x21 cm
 • size_name: 15x21 cm/ 1x
 • generic_keywords: Ramka na zdjęcia, ramka na plakat, ramka na zdjęcia, ramka plastikowa, ramka na zdjęcia, ramka, plakat, zdjęcie, zdjęcie, zestaw, zdjęcia, drewno, szkło akrylowe, wieszanie, umieszczanie, umieszczanie na ścianie i stole, brązowy, 15x20
 • frame_size: 1,3
 • length_longer_edge: 23
 • width_shorter_edge: 17


expand
 • Product details

  expand_more