Rooms
Collections
nowość

Stanley

Stanley Butelka na wodę QUICK FLIP 1 l - Tigerlily

166,00 zł
sold and shipped by: BakeShop
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Stanley Butelka na wodę QUICK FLIP 1 l - Tigerlily

Butelka na wodę ma bardzo dobre właściwości termiczne, ponieważ utrzymuje niską temperaturę wody 18 godzin, po dodaniu kostek lodu nawet przez 2,5 dnia (około 60 godzin).

Wykonana ze stali nierdzewnej, na którą matowy kolor nakładany jest proszkowo, co znacząco wpływa na właściwości antykorozyjne i antypoślizgowe naczynia.

Pokrywka butelki wyposażona jest w dwustopniowe zamknięcie metalowym zatrzaskiem oraz przyciskiem, który otwiera klapkę. Taka konstrukcja daje 100% pewność, że zawartość butelki nie rozleje się przypadkiem w plecaku lub torbie.

Wygodny, szeroki ustnik znajduje się pod klapką, co jest rozwiązaniem sprzyjającym higieniczności butelki.

Przy pokrywce znajduje się metalowy uchwyt ułatwiający przenoszenie butelki oraz umożliwiający przypięcie do plecaka.

Materiał, z którego jest wykonana butelka jest naturalnie wolny od BPA.

Można myć w zmywarce.

Podawane parametry dotyczące utrzymania temperatury dotyczą pełnego naczynia, nieotwieranego przez określony czas. Otwieranie naczynia i częściowe opróżnianie wiąże się z szybszą utratą początkowej temperatury.

 

Dane produktu

 • Wymiary: 8,7 x 8,7 x 29 cm
 • Pojemność: 1 l
 • Waga: 0,53 kg
 • Materiał: stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
 • Kolor: pomarańczowy
 • Kolekcja: Quick Flip
 • Gwarancja: 25 lat (producenta)
 • SKU: 10-09150-086
 • EAN: 1210001959583
 

O marce

Początek marki sięga roku 1913, kiedy to wynalazca William Stanley Jr. połączył zalety izolacji termicznej opartej na właściwościach próżni z wytrzymałością stali, tworząc pierwsze na świecie butelki próżniowe (u nas zwane termosami) ze stali nierdzewnej do przechowywania ciepłych napojów.

Przez ponad stulecie asortyment marki rozrósł się do szerokiej gamy produktów, bez których trudno byłoby się obejść miłośnikowi wypadów za miasto, biwaków i innych przygód w terenie.

Doceniają je wszyscy ci, którzy dużo czasu spędzają na zewnątrz - i pracujący na otwartej przestrzeni robotnicy i inżynierowie, i wypoczywający na łonie natury, jak wędkarze, czy myśliwi. Dodatkowym walorem jest niezrównana trwałość produktów, potwierdzona 25-letnią gwarancją producenta, oraz dostępność części zamiennych.

expand
 • Product details

  expand_more