nowość

Sauthon

Duża pluszowa zabawka Baby Sailor, SAUTHON

136,00 zł
108,80 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 115,60 zł
-6%
cena regularna:
136,00 zł
-20%

Duża pluszowa zabawka Baby Sailor, SAUTHON

136,00 zł
108,80 zł
Sprzedaż i wysyłka: przedsiębiorca: CONCEPT Anna Pstrągowska
error

Produkt jest sprzedawany przez Sprzedawcę Marketplace w ramach internetowej platformy handlowej Marketplace Home&You. Każdy Sprzedawca Marketplace jest przedsiębiorcą. Umowa sprzedaży zawierana jest ze Sprzedawcą Marketplace. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży oraz odpowiedzialność za realizację zamówienia spoczywają na Sprzedawcy Marketplace. Sprzedawca Marketplace jest wyłącznie odpowiedzialny za przestrzeganie praw konsumenta.

Zabawka pluszowa  Pingwin z kolekcji Baby Sailor uspokoi Twoje dziecko miękkością granatowego aksamitu, zapewniając mu komfort i spokój, gdziekolwiek się pojawi. Modne granatowe kolory spodobają się zarówno małym dziewczynkom, jak i chłopcom.

Skład:

miękki aksamit, tkanina diagonalna, podwójna gaza bawełniana

Wymiary: 17,5 x 13,03 x 28 cm

Normy i jakość : EN71-1-2-3

INSTRUKCJE DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI:

Prać w pralce w maksymalnej temperaturze 30°C, program normalny.
Nie używać wybielaczy do czyszczenia tego produktu.
Nie suszyć w suszarce bębnowej.
Prasować delikatnie na odwrotnej stronie.
Nie czyścić chemicznie.

rozwiń