Rooms
Collections

products: 14

Kieliszek Do Martini Balena
sale
home&you

Kieliszek Do Martini Balena

39,99 zł
29,99 zł
lowest price of the last 30 days: 29,99 zł
Kieliszek Do Szampana Hunnam
sale
home&you

Kieliszek Do Szampana Hunnam

39,99 zł
18,99 zł
lowest price of the last 30 days: 18,99 zł
Kieliszek Do Szampana Tacomina
sale
home&you

Kieliszek Do Szampana Tacomina

29,99 zł
20,99 zł
Komplet Kieliszków Do Szampana Forever
nowość
Bon 100 zł
Kieliszek Do Koktajli Mystica
nowość

show: 30 products

expand_more

Kieliszki do szampana

Szykowne kieliszki do szampana to nie tylko naczynia przydające się na specjalne okazje. Oprócz swojej tradycyjnej, praktycznej roli mogą także być piękną ozdobą witryny w salonie czy doskonałym pomysłem na prezent. Przejrzyj propozycje home&you, pośród których na pewno znajdziesz najlepszą wersję dla siebie. Celebruj wyjątkowe chwile rodzinnych uroczystości, wybierając piękne, minimalistyczne lub subtelnie zdobione kieliszki w Twoim stylu. 

Tradycyjne kieliszki do szampana

Wbrew pozorom oraz powszechnemu mniemaniu to płaskie kieliszki do szampana, z dość szerokim spodem i niezbyt wysoką nóżką, są tymi tradycyjnymi, o najdłuższej historii. Można je zobaczyć na przykład w filmach z ubiegłego wieku bądź w stylizowanych produkcjach. Nieco później na rynku pojawiły się modele podłużne, najpowszechniej dzisiaj wykorzystywane – ich konstrukcja ma sprzyjać miarowemu uwalnianiu bąbelków i zwiększeniu przyjemności ze spożywania napoju. Idealne propozycje znajdziesz w ofercie home&you.

Eleganckie kieliszki do szampana

Choć sam trunek wysokiej klasy, o francuskim pochodzeniu kojarzy się z elegancją i luksusem, kryształowe kieliszki do szampana nadają mu jeszcze więcej wytworności. Sprawdzą się jako kieliszki do szampana dla pary młodej, aby podkreślić wyjątkowość oraz podniosłość chwili zaślubin. Stylową propozycję zawsze stanowią też prostsze egzemplarze wykonane z cienkiego, gładkiego szkła w neutralnej wersji kolorystycznej. Szyku może dodać subtelnie lśniący akcent, na przykład na nóżce.

Kolorowe kieliszki do szampana

Poza tradycyjnymi przejrzystymi modelami, w ofercie home&you znajdziesz także ciekawe wąskie i szerokie kieliszki do szampana w różnych kolorach. Głęboka, elegancka czerń spodoba się fanom i fankom loftowych klimatów, a pozłacane lub posrebrzane naczynia rewelacyjnie wpisują się w styl glamour. Prócz jednokolorowych rozwiązań można także zdecydować się na takie o ciekawych, tonalnych przejściach, z drobnymi akcentami bądź lekkim cieniowaniem.

Ozdobne kieliszki do szampana

Zarówno kieliszki do szampana ślubne, jak i naczynia do użytku domowego mogą mieć klasyczną bądź nietypową formę. Pośród produktów dostępnych w home&you znajdziesz obie opcje. Obok tradycyjnego, wydłużonego kształtu kieliszka typu flet, który jest najpowszechniej stosowany do szampana, możesz także wybrać ciekawe, mniejsze modele przeznaczone do martini. Tego typu naczynie charakteryzuje się intrygującą, kulistą stópką, wygodną do trzymania i bardzo efektownie się prezentującą. Popularną dekoracją kieliszków są także, na przykład, lekkie żłobienia w szkle czy niewielka modyfikacja konstrukcji, taka jak delikatnie ścięte brzegi.

collapse expand_less