Rooms
Collections

Pojemniki na wynos - lunch box'y, piersiówki i bidony

Do pracy, do szkoły czy na wycieczkę przydatne będą różnego rodzaju akcesoria, które pozwolą na transport jedzenia na wynos. Torby na lunch, pojemniki czy bidony pozwalają na wygodne przewiezienie przygotowanego w domu prowiantu na cały dzień wytężonej pracy. Korzystając z tego typu rozwiązań mamy pewność, że żywność zostanie odpowiednio potraktowana. Wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki dostępne są w różnego rodzaju rozmiarach. Dostępne są również zestawy czterech pojemników z jednej serii, które różnią się pojemności. Pojemniki są niezwykle praktyczne w użytkowaniu. Każdy z pojemników jest szczelnie zamykany. Ich zewnętrzny design jest różny dla kobiet, mężczyzn czy też dzieci.

Napój na wynos

Dla uczniów polecane są zestawy na wynos w postaci pojemnika i bidonu w tym samym kolorze i stylu. Są to produkty wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Bidon ma zazwyczaj chowany dziubek. Dla młodzieży i osób dorosłych polecane są kubki termiczne. Można w niej przewozić zarówno  ulubioną gorącą kawę, ale również tę mrożoną w środku lata. Podwójne izolowane próżniowe ścianki utrzymują ciepło przez 5 godzin, a zimno przez 12 godzin. Z zewnątrz ma modny wyprofilowany w miejscu na dłoń kształt. Kubki termiczne posiadają specjalne przyciski uruchamiające otwieranie go i zamykanie. Niektóre wyposażone bywają w dodatkową blokadę uniemożliwiającą przypadkowe wciśnięcie przycisku.

Torba na lunch to jest to

Dla osób szczególnie dbających o ekologię dostępne są specjalne chusty śniadaniowe. Pozwalają one na wykluczenie używania folii czy papieru do pakowania kanapek. Zostaje ona zawinięta w chustę, która jest wielorazowego użytku. Oferta produktów do przenoszenia żywności na wynos bije rekordy popularności. Dzięki nim wiele osób odzwyczaiło się od upychania śniadania czy lunchu w podręczną torebkę. O wiele bezpieczniej dla dokumentów czy telefonu jest przewozić je w osobnej torbie lunchowej, która weźmie na siebie ewentualne zabrudzenia. Takie poręczne torby wyglądają świetnie i są niezwykle modne.

collapse expand_less