Rooms
Collections

Szlafroki

Modnie i wygodnie w domowym zaciszu

„Home sweet home”, „Nie ma jak w domu”, „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” – wiele jest określeń potwierdzających tęsknotę za własnymi czterema kątami. To tu, będąc u siebie, czujemy się najlepiej. Nigdzie się nie musimy spieszyć, nikt nas nie ocenia, a stres dnia codziennego został za drzwiami. Możemy wskoczyć w ulubione wygodne ubranie i zajmować się swoimi sprawami.  Do domowej wygodnej odzieży zaliczyć można szlafroki. O zaletach szlafroka nikogo nie trzeba przekonywać. To ubranie o niebo wygodniejsze od służbowej koszuli. Nowoczesne wzornictwo cechuje się tak wspaniałymi deseniami, że szlafrok używany może być nie tylko jako okrycie po wieczornej kąpieli. Możemy w niego wskoczyć także podczas odpoczynku, mając pewność, że nas skutecznie ogrzeje.

Szlafroki damskie

Szlafroki występują najczęściej w uniwersalnych rozmiarach. Na szczęście ta część garderoby może pozwolić sobie na luźny krój. Niektórzy cenią taką dowolność. Mając długi pasek do przewiązania, nie jesteśmy ograniczeni guzikami czy zamkami. Posiadają praktyczne kieszenie, a większość z nich ma przyszyty obszerny kaptur. Damskie szlafroki to elementy domowej garderoby, które są wygodne, użytkowe, ale często też niezwykle estetyczne i eleganckie. Wykonane z przeróżnych, cieńszych lub grubszych, materiałów, zachwycają mnogością florystycznych czy botanicznych motywów. Dla zwolenniczek minimalizmu polecamy z kolei jednolite propozycje, które zawsze będą stylowe i ponadczasowe.

Szlafroki na długie wieczory i leniwe poranki

W długie, leniwe sobotnie i niedzielne poranki odzież nocna, taka jak szlafroki, z łatwością przeistacza się w odzież domową. Dlatego tak ważne jest, aby wybierać elementy wygodnego ubioru domowego z uwagą, stawiając tylko na te, które naprawdę nam się podobają i których materiały nam odpowiadają. Dzięki temu nic nie stanie nam na drodze do słodkiego lenistwa i relaksu. Szlafrok męski jest zwykle prosty w kroju i jednokolorowy. Damskie szlafroki odznaczają się wielością krojów i wzorów. Mogą być krótkie i zwiewne. Albo wręcz przeciwnie, długie i bawełniane. Najważniejsze to czuć się w nich jak w domu.

collapse expand_less