Rooms
Collections

products: 8

ARI WHITE Komplet Łazienkowy 400ml matowy biały
nowość
Zestaw akcesoriów łazienkowych Blackacia
nowość
5five Simply Smart

Zestaw akcesoriów łazienkowych Blackacia

84,99 zł
CRISTIE DUO Komplet łazienkowy
nowość
Bathlab By Mondex

CRISTIE DUO Komplet łazienkowy

47,99 zł
Akcesoria łazienkowe SOLAR 2w1, dozownik, pojemnik
nowość
Akcesoria łazienkowe SOLAR 2w1, dozownik, pojemnik
nowość
Akcesoria łazienkowe SOLAR 2w1, dozownik, pojemnik
nowość

show: 90 products

expand_more

Zestawy łazienkowe - zestawy akcesoriów łazienkowych

Akcesoria łazienkowe nieodzownym elementem estetycznego i praktycznego pomieszczenia

Domowe akcesoria różnego typu to te elementy, które być może są niewielkie i odrobinę niepozorne, jednak potrafią zrobić całkiem znaczącą różnicę w prezencji danego wnętrza, a także w towarzyszących mu walorach użytkowych. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku przyborów łazienkowych, bez których trudno wyobrazić sobie to pomieszczenie. Nie ma żadnych wątpliwości, iż w łazience to właśnie kwestie praktyczne i funkcjonalność odgrywają największą rolę. Nie można jednak lekceważyć także tej strony estetycznej, która decyduje o tym, czy dobrze czujemy się w danym miejscu i czy przebywanie w nim sprawia nam po prostu przyjemność. A zważywszy na to, iż łazienka jest nierzadko tymi czterema ścianami, od których zaczynamy nasz dzień i w których go kończymy, to zdecydowanie warto zatroszczyć się o ich przytulność i elegancki wygląd.

Jeśli więc urządzasz swoją łazienkę lub planujesz zrobić jej małą metamorfozę, nie zapomnij o nowoczesnych akcesoriach łazienkowych. Nawet wymiana tylko takich niewielkich elementów potrafi zdziałać cuda i pozwoli odmienić wnętrze niewielkim nakładem czasu, energii i finansów. Mydelniczka, dozowniki, szczotka do WC czy pojemnik na szczoteczki to przybory łazienkowe, bez których nie sposób wyobrazić sobie wyposażenie tego pomieszczenia i przede wszystkim korzystanie z niego. Nie tylko ułatwiają nam życie i usprawniają czynności toaletowe, ale też wprowadzają do łazienki porządek i nadają jej elegancki wygląd.

Zestawy łazienkowe

Kompletowanie eleganckiego zestawu łazienkowego na własną rękę może okazać się całkiem trudnym i czasochłonnym zadaniem. Nie zawsze spośród pojedynczych elementów jesteśmy w stanie stworzyć satysfakcjonujący nas zbiór. Może więc zamiast porywać się z motyką na słońce, lepiej skorzystać z dostępnych na wyciągnięcie ręki rozwiązań, które wybawią Cię od konieczności dopasowywania do siebie konkretnych przyborów łazienkowych. Takim rozwiązaniem na pewno są gotowe zestawy akcesoriów łazienkowych spod znaku jednej kolekcji i stylistyki. Wspólny motyw przewodni pozwala na wprowadzenie do wystroju wnętrza spójności i harmonijnego oblicza, które będzie cieszyć oko tak domowników, jak i wpadających z wizytą gości.

W asortymencie marki home&you znajdziesz przeróżne zestawy do łazienki. Zazwyczaj składają się z podstawowych elementów wyposażenia, takich jak szczotka toaletowa, dozownik na mydło i pojemnik na szczoteczki do zębów. Niektóre zawierają też mydelniczkę czy gustowny przybornik na waciki lub patyczki kosmetyczne. Komplety są zdywersyfikowane pod względem kolorystycznym oraz stylistycznym. Pojawiają się akcesoria łazienkowe glamour do pomieszczeń utrzymanych w subtelnie pałacowym klimacie, ale też nieco bardziej minimalistyczne czy surowe. Zróżnicowanie ma miejsce także w zakresie użytych do produkcji materiałów. Kamionka, ceramika, szkło czy tworzywo sztuczne to niektóre z surowców, jakie przewijają się na stronie. Dzięki temu, iż produkty, choć prezentują jedną linię, sprzedawane są osobno, masz szansę stworzyć całkowicie dopasowany do swoich potrzeb i wymagań zestaw. Taka personalizacja pozwala na dobranie elementów łazienkowych, które są Ci aktualnie niezbędne, a które jednocześnie stanowią komplementarny zbiór, zunifikowany korespondującym ze sobą motywem.

collapse expand_less