Rooms
Collections
nowość

Secret de Gourmet

Kieliszki do szampana FANTASY, 210 ml, 6 sztuk

109,99 zł
sold and shipped by: Emako
error

The product is sold by the Marketplace Seller on the Marketplace Home&You online trading platform. Every Marketplace Seller is an entrepreneur. The sales contract is concluded with the Marketplace Seller. All obligations related to the sales contract and responsibility for the execution of the order rest with the Marketplace Seller. The Marketplace Seller is solely responsible for respecting consumer rights.


product description:

Kieliszki do szampana w zestawie to ewidentnie coś, co powinno znaleźć się w każdym domu. Nawet jeśli nie mamy specjalnego barku do alkoholi lub nie pijemy zbyt często. Zawsze może się trafić okazja, kiedy będziemy potrzebować kieliszków. Gdy goście pojawią się niespodziewanie z wizytą z szampanem w ręku, nie zaproponujemy im przecież kubków jak za starych studenckich lat. Gdy zaprosimy przyjaciólki na babski wieczór, możemy ewidentnie, że pojawi się wino czy inny alkohol, który przecież trzeba będzie jakoś polać. Jest wiele spontanicznych sposobności, podczas których kieliszki okażą się wręcz niezbędne . Nie wspominając już o takich klasykach jak Sylwester czy Święta.

Zestaw 6 kieliszków do szampana od marki Secret de Gourmet to nie typowe przezroczyste szkło, ale wybornie prezentujące się cieniowane kolorystycznie szkło, które z pewnością zdobędzie uznanie wielu gości. Jest też bardzo funkcjonalne, bowiem nawet jeśli nie zostanie idealnie wyczyszczone to i tak nie będzie tego widać, w przeciwieństwie do klasycznego szkła. Liczba kieliszków jest także optymalna, jeśli jeden czy dwa nam się zbiją, wciąż pozostanie kilka w zapasie.

Kieliszki, podobnie jak inne dekoracyjne naczynia, wybornie sprawdzają się w roli prezentu . Szczególnie dobrą okazją na taki upominek jest świętowanie nowego mieszkania. Spraw radość sobie lub swoim bliskim i wybierz zestaw kieliszków, który najbardziej Ci odpowiada!

Cechy produktu:

 • kieliszki do szampana FANTASY, 210 ml, 6 sztuk, transparentne,
 • zestaw 6 kieliszków do szampana z tęczowym cieniowaniem szkła,
 • świetny pomysł na prezent do nowego mieszkania,
 • produkt francuskiej marki Secret de Gourmet.
expand
 • Product details

  expand_more

 • Delivery and payment

  expand_more

 • Returns

  expand_more