We can't find products matching the selection.

Pościele z mikrofibry - nakrycie łóżka

Do zakochania jeden krok

Kto raz dotknął pościel z mikrofibry będzie jej fanem na zawsze. Wykonano ją z delikatnych mikrowłókien poliestrowych. Dzięki temu charakteryzuje się dużą lekkością. Podczas procesu produkcji pościeli na wierzchu materiału powstaje delikatny puszysty meszek przypominający w dotyku skórkę brzoskwini. To dzięki niemu pościel jest niesamowicie miła i miękka w dotyku.

Pościel dla alergików

Pościel z mikrofibry można zakwalifikować do antyalergicznych. Nie łapie kurzu i nie sprzyja rozwojowi roztoczy. Ten rodzaj pościeli szybko schnie i nie wymaga prasowania, jednak należy pamiętać o zaleceniach dotyczących prania dołączonych do każdej pościeli.

Jedyna z troczkami

Poszwa pościeli wykonanej z mikrofibry posiada w czterech rogach troczki, służące do połączenia jej z kołdrą. Połączenie to jest niewidoczne, kokardki zawiązujemy w środku przy ubieraniu pościeli.  To doskonałe rozwiązanie trzymając pościel w ryzach gwarantuje, że kołdra zawsze będzie na swoim miejscu.

Romantycznie czy industrialnie?

Na pościeli z mikrofibry znajdziemy różnorodne wzory. Pasować będą zarówno do sypialni romantycznej, delikatnej lub przeciwnie – nowoczesnej bazującej na industrialnym wzornictwie.