Items 1-30 of 378

Page
per page

Items 1-30 of 378

Page
per page

Poszewki dekoracyjne na poduszki do sypialni i nie tylko

Nowoczesny sposób na wnętrze

Poszewki dekoracyjne odgrywają niesłychanie istotna rolę w wystroju wnętrz. To za ich pomocą, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, jesteśmy w stanie odmienić wygląd naszego wnętrza. Różnorodność dostępnych wzorów jest zaskakująca. Im więcej poduszek w domu, tym lepiej, bo nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Poduszki w ekskluzywnych poszewkach dekoracyjnych najlepiej czują się w salonie lub w sypialni. Nie ma bardziej zachęcającego do rozgoszczenia się widoku niż porozrzucane po sofie kolorowe kwadraty. Do nas należy decyzja, czy zdecydujemy się na poszewki w jednolitych barwach, czy będzie to prawdziwa wariacja na temat kolorów.

Ozdobne poszewki na poduszki do wyboru, do koloru

Wśród nowoczesnych poszewek na poduszki najważniejszą regułą jest różnorodność. Klasyczne mają jednolitą barwę i nie posiadają dodatków. Poszewki bardziej wymyślne potrafią mieć welurową powierzchnię, być futrzastą kulką lub poszewką glamour połyskującą jak kula disco. Mogą mieć różnorodne wytłaczania albo tapicerskie przeszycia. Niektóre poszewki na poduszki mają gładki środek, ale obszyte są uroczymi pomponami. Jeżeli do wnętrza najbardziej odpowiedne będą orientalne motywy, warto zwrócić uwagę na poszewki z wydrukowanymi afrykańskimi ptakami. Pięknie wyglądają te kolorowe stworzenia na tle soczystej zieleni.

Jeżeli lubimy podążać za trendami, to z całą pewnością musimy mieć w swej kolekcji robiące ostatnimi czasy furorę wzory tropikalne, które do każdego pomieszczenia wprowadzą nutkę egzotycznego klimatu. To świetny pomysł zwłaszcza w przypadku aranżacji letnich, w których królują intensywne barwy i szalone motywy. Oczywiście wśród mnogości deseni nie brakuje też elementów bardziej stonowanych, geometrycznych czy florystycznych. Znajdą się nawet propozycje marynistyczne czy wyglądające niczym obraz malowany akwarelą. Bogactwo odcieni, stylów, faktur i materiałów sprawia, że każdy znajdzie poszewki dekoracyjne perfekcyjnie skrojone pod swój wystrój.