nowość

Bestway

Skimmer powierzchniowy oczyszczacz wody skimer Bestway 58233

148,83 zł
62,96 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,34 zł
cena regularna:
148,83 zł
-58%

148,83 zł
62,96 zł
Sprzedaż i wysyłka: przedsiębiorca: TSG Lab
error

Produkt jest sprzedawany przez Sprzedawcę Marketplace w ramach internetowej platformy handlowej Marketplace Home&You. Każdy Sprzedawca Marketplace jest przedsiębiorcą. Umowa sprzedaży zawierana jest ze Sprzedawcą Marketplace. Wszystkie obowiązki związane z umową sprzedaży oraz odpowiedzialność za realizację zamówienia spoczywają na Sprzedawcy Marketplace. Sprzedawca Marketplace jest wyłącznie odpowiedzialny za przestrzeganie praw konsumenta.

  • Wymagana pompa (l/godz.) : 2006
  • Waga (kg) : 1,76
  • Producent : Bestway
  • Symbol producenta : 58233
rozwiń