Элементы 1-30 из 41

Страница
на странице
 1. Brelok Chatino
  Brelok Chatino
  19,99 PLN
  В наличии
 2. Brelok Lener
  Brelok Lener
  21,99 PLN
  В наличии
 3. Kalendarz Kalendo
  Kalendarz Kalendo
  69,99 PLN
  В наличии
 4. Brelok Lufant
  Brelok Lufant
  29,99 PLN
  В наличии
 5. Magnes Brilliantdog
  Magnes Brilliantdog
  17,99 PLN
  В наличии
 6. Brelok Fluff Dog
  Brelok Fluff Dog
  18,99 PLN
  В наличии
 7. Brelok Fluff Cat
  Brelok Fluff Cat
  18,99 PLN
  В наличии
 8. Brelok Dog Mom
  Brelok Dog Mom
  14,99 PLN
  В наличии
 9. Brelok Cherry Lady
  Brelok Cherry Lady
  17,99 PLN
  В наличии
 10. Brelok Cat Mom
  Brelok Cat Mom
  14,99 PLN
  В наличии
 11. Brelok Buldog
  Brelok Buldog
  16,99 PLN
  В наличии
 12. Brelok Bubblis
  Brelok Bubblis
  23,99 PLN
  В наличии
 13. Magnes Buldog
  Magnes Buldog
  13,99 PLN
  В наличии
 14. Brelok Wingos
  Brelok Wingos
  29,99 PLN
  В наличии
 15. Brelok Beario
  Brelok Beario
  35,99 PLN
  В наличии
 16. Kolczyki Belli
  Kolczyki Belli
  11,99 PLN
  В наличии
 17. Brelok Olka
  Brelok Olka
  23,99 PLN
  В наличии
 18. Brelok Awertio
  Brelok Awertio
  23,99 PLN
  В наличии
 19. Brelok Bff 2
  Brelok Bff 2
  19,99 PLN
  В наличии
 20. Magnes Parrotsi
  Magnes Parrotsi
  19,99 PLN
  В наличии
 21. Brelok Biklesi
  Brelok Biklesi
  42,99 PLN
  В наличии
 22. Komplet Magnesów Serto
  Komplet Magnesów Serto
  13,99 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 41

Страница
на странице

Gadżety do domu - nowoczesne i designerskie

Tu nie ma rzeczy niemożliwych

Lubisz zaskakiwać siebie i towarzystwo? Zabłysnąć w pracy lub szkole czymś, czego inni jeszcze nie widzieli? Dział z gadżetami stanie się twoim ulubionym. Są tu bardzo różnorodne przedmioty od zaskakujących dodatków czy dekoracji, po drobne przedmioty, które mają tę samą funkcję, ale różnią się wyglądem. Jeżeli szukasz propozycji na prezent urodzinowy dla koleżanki lub kolegi z klasy znajdziesz je wśród gadżetów. Niech to będzie świnka skarbonka. Banalne, pomyślicie. Nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na jej warianty. Świnka skarbonka to królowa oszczędzania, stąd na jej głowie pojawiła się korona. A jak nie świnka to może kot, słoń albo lis z przeznaczeniem na odkładanie drobnych monet?

Bezpieczeństwo dzieci najważniejsze

Ci, którzy szukają kluczy w torbie powinni zaopatrzyć się w łatwo wpadający w dłoń brelok do kluczy. Mogą mieć najróżniejsze zawieszki, metalowe, kolorowe, wyłożone elementami błyszczącymi lub z frędzlami. Są breloczki dla mężczyzn i dla kobiet. Dzieci posiadające klucze do domu także znajdą tu coś dla siebie. Małe dzieci, które ciężko upilnować zwłaszcza na wakacjach powinny nosić na rączce opaskę, na którą możemy wpisać numer telefonu do mamy i taty. Licho nie śpi, warto więc się zabezpieczyć. To wśród gadżetów znajdziemy całą kolekcję magnesów na lodówkę. Modny design magnesów wpadnie w oko także nastolatkowi, który za ich pomocą może przyczepić ważne informacje do tablicy magnetycznej w swoim pokoju.

Brokat. Dużo brokatu

Niesamowicie przydatne bywają przenośne wieszaki na torebkę. Składane do wielkości breloczka wieszaki można zawsze mieć ze sobą w torbie. Gdy idziesz na spotkanie z koleżanką i nie ma miejsca na powieszenie torebki wystarczy, że wyjmiesz swój wieszaczek z ozdobą. Założony na brzeg stołu pozwoli odwiesić torebkę i mieć ją zawsze w zasięgu ręki. Genialne i pomysłowe rozwiązanie, które szybko podpatrzą inne Twoje koleżanki. Dla tych, którzy lubią mieć gadżety przy sobie niezastąpione okaże się etui na telefon. Największe wrażenie robią te błyszczące, a jeszcze lepiej z przesypującym się brokatem. Gdy jesteśmy już przy smartfonach przydatny będzie uchwyt na smartfona, dzięki któremu telefon będzie nałożony na palec jak pierścionek.

Pamiętajmy o zwierzętach

W kategorii gadżetów pojawiają się także produkty dla zwierząt o niecodziennej formie. Są to na przykład budy dla kota. Zwierzę w domu potrzebuje mieć swój kąt, gdzie nikt nieproszony mu nie przeszkodzi. Fajnie, gdy takie legowisko pasuje do naszego wnętrza. Gadżeciarskie budy wykonane mogą być z filcu. Ten materiał o dość sztywnej strukturze pozwoli na niesztampowe ułożenie. Dodatkowo posiada praktyczną wyjmowaną poduszkę, na której naszemu pupilowi będzie wyjątkowo ciepło i wygodnie.