номера
Коллекции

Gadżety do domu - nowoczesne i designerskie

Tu nie ma rzeczy niemożliwych

Lubisz zaskakiwać siebie i towarzystwo? Zabłysnąć w pracy lub szkole czymś, czego inni jeszcze nie widzieli? Dział z gadżetami stanie się twoim ulubionym. Są tu bardzo różnorodne przedmioty od zaskakujących dodatków czy dekoracji, po drobne przedmioty, które mają tę samą funkcję, ale różnią się wyglądem. Jeżeli szukasz propozycji na prezent urodzinowy dla koleżanki lub kolegi z klasy znajdziesz je wśród gadżetów. Niech to będzie świnka skarbonka. Banalne, pomyślicie. Nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na jej warianty. Świnka skarbonka to królowa oszczędzania, stąd na jej głowie pojawiła się korona. A jak nie świnka to może kot, słoń albo lis z przeznaczeniem na odkładanie drobnych monet?

Bezpieczeństwo dzieci najważniejsze

Ci, którzy szukają kluczy w torbie powinni zaopatrzyć się w łatwo wpadający w dłoń brelok do kluczy. Mogą mieć najróżniejsze zawieszki, metalowe, kolorowe, wyłożone elementami błyszczącymi lub z frędzlami. Są breloczki dla mężczyzn i dla kobiet. Dzieci posiadające klucze do domu także znajdą tu coś dla siebie. Małe dzieci, które ciężko upilnować zwłaszcza na wakacjach powinny nosić na rączce opaskę, na którą możemy wpisać numer telefonu do mamy i taty. Licho nie śpi, warto więc się zabezpieczyć. To wśród gadżetów znajdziemy całą kolekcję magnesów na lodówkę. Modny design magnesów wpadnie w oko także nastolatkowi, który za ich pomocą może przyczepić ważne informacje do tablicy magnetycznej w swoim pokoju.

Brokat. Dużo brokatu

Niesamowicie przydatne bywają przenośne wieszaki na torebkę. Składane do wielkości breloczka wieszaki można zawsze mieć ze sobą w torbie. Gdy idziesz na spotkanie z koleżanką i nie ma miejsca na powieszenie torebki wystarczy, że wyjmiesz swój wieszaczek z ozdobą. Założony na brzeg stołu pozwoli odwiesić torebkę i mieć ją zawsze w zasięgu ręki. Genialne i pomysłowe rozwiązanie, które szybko podpatrzą inne Twoje koleżanki. Dla tych, którzy lubią mieć gadżety przy sobie niezastąpione okaże się etui na telefon. Największe wrażenie robią te błyszczące, a jeszcze lepiej z przesypującym się brokatem. Gdy jesteśmy już przy smartfonach przydatny będzie uchwyt na smartfona, dzięki któremu telefon będzie nałożony na palec jak pierścionek.

Pamiętajmy o zwierzętach

W kategorii gadżetów pojawiają się także produkty dla zwierząt o niecodziennej formie. Są to na przykład budy dla kota. Zwierzę w domu potrzebuje mieć swój kąt, gdzie nikt nieproszony mu nie przeszkodzi. Fajnie, gdy takie legowisko pasuje do naszego wnętrza. Gadżeciarskie budy wykonane mogą być z filcu. Ten materiał o dość sztywnej strukturze pozwoli na niesztampowe ułożenie. Dodatkowo posiada praktyczną wyjmowaną poduszkę, na której naszemu pupilowi będzie wyjątkowo ciepło i wygodnie.

collapse expand_less