номера
Коллекции

Dodatki do nakrycia głowy

Wśród akcesoriów outdoorowych znajdziemy szeroki wybór nakryć głowy. Sezonowe kapelusze dla mamy i jej małej księżniczki mają fantastyczne wakacyjne barwy. W nakryciach głowy chodzi o zabawę. Dzięki opaskom zawierającymi zabawne dodatki mamy możliwość błyskawicznej zmiany stylizacji. Nie wymaga ona specjalnych zabiegów kosmetycznych, nie popsuje nam wcześniej przygotowanej fryzury. Daje możliwość podkreślenia danej okoliczności nawet w ciągu bardzo zapracowanego dnia.

Szybki sposób na przebranie

Nakrycie głowy w formie opaski może być zastosowane podczas zbliżającego się okresu świąt Bożego Narodzenia. Dodana do opaski stojąca choinka załatwia sprawę świątecznego przebrania podczas firmowej Wigilii. Doczepione różki renifera wpadną w oko dziewczynkom, które szykują się do przedszkolnych jasełek. Zastanawiasz się nad strojem dla Królowej Śniegu do szkolnego przedstawienia? Opaska z koroną to najlepsze, na co możesz trafić.

Modne uszka i pompony

Ulubionym dodatkiem do opaski dla dziewczynek są uszka. Kocie uszka z brokatem, albo uszka zajączka, czy misia często wędrują za małą modnisią. Modne są także dodatki w postaci pomponów przy opasce, które również można znaleźć w najróżniejszych kolorystycznie wersjach. Wśród dodatków w powyższym dziale najdziemy także szale i kominy. Wykonane z miękkiej dzianiny skutecznie ochronią naszą szyję przed sezonowym zimnem.

collapse expand_less