номера
Коллекции

products: 1

Kominek Lighthouse
sale
home&you

Kominek Lighthouse

49,99 zł
15,99 zł
lowest price of the last 30 days: 15,99 zł

show: 30 products

expand_more

Zapachy do łazienki

Nowoczesny dom pięknie pachnie

Dbając o udekorowanie domu, piękne tkaniny i dodatki nie zapominajmy o tym, co niewidoczne, ale jakże istotne – o zapachu. Nie ma nic przyjemniejszego niż wejść do czystego domu, gdzie po prostu pięknie pachnie. Sposobów na uzyskanie tego efektu jest kilka. Pierwszym ze sposobów wywołania pięknego zapachu w domu są odświeżacze. Najmodniejsze z nich  mają postać flakonika z płynną zawartością w środku z dołączonymi patyczkami. Po umieszczeniu patyczków w środku uwalniany jest zapach. Nie potrzeba naszej ingerencji. Patyczek sam pobierze potrzebną ilość płynu. Flakoniki odświeżaczy dostępne są w najróżniejszej postaci. Jedne przezroczyste, spotykane z ozdobnymi taśmami u wlotu lub z niespodzianką w środku. Inne w pojemniczku matowym z modnym napisem i imitującym drewno zakończeniem. Bywają też takie rodem z czasów Królowej Marysieńki z dodatkiem biżuteryjnym, albo skrajnie odmienne ascetyczne.

Pachnący prezent

Często odświeżacze występują w zestawach ze świecami zapachowymi. Posiadając wspólne opakowanie są idealnym pomysłem na prezent. Wystarczy przewiązać wstążką i efekt końcowy murowany. Jeżeli zależy nam na świeżym zapachu w szafie czy szufladzie możemy uzyskać go za pomocą saszetek, które zazwyczaj posiadają mini-wieszaczek lub taśmę do przyklejenia. Umieszczając je w zamknięciu mamy gwarantowaną satysfakcję przy każdym otwarciu. Dostępne są również kompozycje zapachowe, które wspierane są idealnie dobranymi elementami dekoracyjnymi. Mamy na myśli suszki często nazywane potpourri. Ich skład zależny jest od zapachu. Jeżeli będzie to zapach oceanu w składzie suszek znajdziemy muszle, kamyczki, patyki czy łupinki. Ukryte za przeźroczystą powłoką urozmaicą dekorację łazienki czy sypialni urządzonej w stylistyce marynistycznej. Możemy być pewni, że wybrana kolorystyka idealnie będzie pasować do koloru piasku lub lazuru morza.

Zapach oceanu, lasu czy jaśminu

Kolejny sposób na podniesienie walorów estetycznych naszego wnętrza to ustawienie świeczek zapachowych. Znany i stosowany od lat wciąż daje duże pole do popisu. Ilość kombinacji zapachowych jest powalająca. W zależności od naszych upodobań może to być zapach „Ocean breeze”, „Midnight Sky” czy „Clear air”. Świetne są także zapachy leśne, kokosowe, wiśniowe czy jaśminowe. Zaprezentowane w postaci świecy mają spore zalety wizualne. Dostępne w różnych rozmiarach występują albo jako samodzielna istota, albo w szklanym opakowaniu. Niektóre z opakowań posiadają szykowną przykrywkę, która zabezpiecza świecę przed kurzem w momencie nieużywania.
Możliwości użycia zapachów w domowym wnętrzu jest niezliczona liczba. Od nas zależy po którą sięgniemy i która dla nas jest najbardziej odpowiednia.

collapse expand_less