номера
Коллекции

Kołdry i poduszki do sypialni

Najważniejsze to, co w środku

Centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko. To jeden z najważniejszych mebli w całym domu. Od jakości naszego snu zależy nasze samopoczucie. Dlatego powinno być wygodne, mieć odpowiedni dla nas rozmiar. Wybór poduszki i kołdry, które towarzyszyć nam będą co noc to bardzo indywidualna sprawa. Są one bazą dla wszelakich poszewek i powłoczek, jednak to one są najważniejsze. Kołdra dostępna jest w dwóch rozmiarach. Poduszka i kołdra wykonane zostały z mikrofibry z wypełnieniem silikonowym, która zapewnia doskonałą termoizolację i wentylację. Kołdry i poduszki syntetyczne stwarzają nieprzyjazne środowisko dla roztoczy, kurzu i grzybów, stąd idealnie nadają się dla osób cierpiących na alergie.

Wypełnienie z mikrofibry

Mikrofibra to tkanina oddychająca, nie pozwala na przegrzanie organizmu i posiada zdolność odprowadzania nadmiaru wilgoci. Wykonana w mikrotechnologii jest bardzo przyjemna w dotyku, miękka, trwała i lekka. Często zdarza się, że powłoczka nasunięta na kołdrę ucieka podczas nocy. Świetnym rozwiązaniem na to, aby cały czas znajdowała się na swoim miejscu są pętelki, do których od środka przywiązuje się powłoczkę. Jeżeli myślimy o poduszkach ozdobnych, które układamy na narzucie w sypialni lub rozrzucamy na sofie w salonie to powinniśmy wybrać wypełnienie o rozmiarze 48 x 48 cm. Dopasowane rozmiarowo wypełnienie odpowiednio naciągnie materiał i wyeksponuje wzór. Warto w nie zainwestować, by mieć pole do popisu jeżeli chodzi o dekorację wnętrza. To taka podstawa, na której bazować będzie każda z poszewek.

Włókno węglowe dla rozładowania stresu

Kołdry do sypialni z dodatkiem włókien węglowych to prawdziwy „must have” dzisiejszych zabieganych czasów. Tempo życia jest obecnie niezwykle wysokie, a my musimy stawiać czoła coraz to nowym wyzwaniom. Spędzamy dużo czasu przed ekranami komputerów i telefonów, co dodatkowo wzmaga stres i napięcie. Kołdry i poduszki do sypialni, dzięki obecności właśnie włókien węglowych zawartych w strukturze tkaniny wierzchniej, rozładowują ładunki elektrostatyczne, a tym samym eliminują nagromadzone napięcie. Wreszcie można zapomnieć o wszelkich troskach dnia codziennego, odprężyć się i spokojnie zasnąć.

collapse expand_less