номера
Коллекции

products: 119

Pościele z bawełny - nakrycie łóżka

Królowa pościeli - bawełna

Pościel wykonana ze 100% bawełny o splocie płóciennym jest gładka i matowa. Ścisły splot sprawia, że jest trwała. Będzie służyła przez wiele lat, zachowując niezmieniony kształt nawet po wielu praniach. Nadaje się na różne pory roku, jest przewiewna, ale przez to, że splot jest ścisły, dobrze przylega.

Różnorodność wzorów i kolorów

Decydując się na ten rodzaj tkaniny, mamy możliwość wyboru ze wzglądu na rodzaj nadruku. Są one wielowymiarowe. Nawiązują do motywów roślinnych, używane są lubiane wzory ornamentowe czy wykorzystujące strojne arabeski. Zakres kolorystyczny jest także urozmaicony.

Perkal

Wśród pościeli bawełnianych spotkać można pościel wykonaną z perkalu lub flaneli. Perkal jest  wyjątkowo gładki, matowy i przyjemny w dotyku. Ścisły splot sprawia, że jest wyraźnie mocniejszy w porównaniu z innymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji pościeli. Zachowuje niezmieniony kształt nawet po wielu praniach. Pościel z bawełny perkalowej polecana jest zwłaszcza dla wymagających klientów, którzy dbają o jakość.

Flanela

Flanela posiada natomiast charakterystyczną dla siebie powłokę, bardzo miłą w dotyku. Na jej powierzchni występuje delikatny meszek wpływający na uczucie ciepła. Pościel bawełniana to optymalne rozwiązanie, które odznacza się wysoką jakością, trwałością i piękną prezencją. Naturalny materiał zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i zdrowy odpoczynek, a wspaniałe wzornictwo ubarwia każdą sypialnię.

collapse expand_less