Элементы 1-30 из 138

на странице
 1. Kubek Loni Rose
  Kubek Loni Rose
  29,00 PLN
  В наличии
 2. Komplet Kubków Idrisa
  Komplet Kubków Idrisa
  89,00 PLN
  В наличии
 3. Kubek Inaris
  Kubek Inaris
  35,00 PLN
  В наличии
 4. Kubek Rosaly
  Kubek Rosaly
  29,00 PLN
  В наличии
 5. Kubek Loni
  Kubek Loni
  35,00 PLN
  В наличии
 6. Kubek Efpe
  Kubek Efpe
  21,00 PLN
  В наличии
 7. Komplet Kubków Dafney
  Komplet Kubków Dafney
  49,00 PLN
  В наличии
 8. Kubek Artich
  Kubek Artich
  Специальная цена 16,20 PLN Обычная цена 27,00 PLN
  В наличии
 9. Kubek Hana Light
  Kubek Hana Light
  35,00 PLN
  В наличии
 10. Kubek Rosa
  Kubek Rosa
  45,00 PLN
  В наличии
 11. Kubek Black Roses 2
  Kubek Black Roses 2
  Специальная цена 20,30 PLN Обычная цена 29,00 PLN
  В наличии
 12. Kubek Brunerra
  Kubek Brunerra
  35,00 PLN
  В наличии
 13. Kubek Lando New
  Kubek Lando New
  Специальная цена 24,50 PLN Обычная цена 35,00 PLN
  В наличии
 14. Kubek Waneta
  Kubek Waneta
  15,00 PLN
  В наличии
 15. Kubek Waneta
  Kubek Waneta
  15,00 PLN
  В наличии
 16. Kubek Mogelio
  Kubek Mogelio
  15,00 PLN
  В наличии
 17. Kubek Hisio
  Kubek Hisio
  19,00 PLN
  В наличии
 18. Kubek Herio
  Kubek Herio
  19,00 PLN
  В наличии
 19. Kubek Mogelio
  Kubek Mogelio
  15,00 PLN
  В наличии
 20. Kubek Husle Tall
  Kubek Husle Tall
  39,00 PLN
  В наличии
 21. Kubek Husle Tall
  Kubek Husle Tall
  39,00 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 138

на странице

Ten zapach obudzi cały dom

U smakosza herbaty lub kawy w domu jedna z kuchennych szafek z pewnością będzie przeznaczona na kubki, filiżanki i wszystko, co z zaparzaniem gorących napoi związane. Kubki skutecznie wyparły popularne w latach 80. szklanki. Mogą występować w najróżniejszych postaciach. Szersze i węższe mogą mieć jasną bądź ciemną barwę. Mają nadruki, albo różne kształty. Są kubki kotki, sówki i jednorożce lub lisy. Kubki mogą mieć także zabawne uchwyty. Gdy na nadruku pojawia się kot jego ogon „wychodzi” poza obrys kubka i tworzy swoisty uchwyt. Zdarza się, że dodatek do kubka wydaje dźwięki, jak na przykład rowerowy dzwonek umieszczony na uchwycie. Dla fanów gier komputerowych znajdą się kubki z uchwytami jak od panelu sterowania znanej platformy.

Domowe sposoby parzenia gorących napoi

Filiżanki z podstawkami to delikatniejsza wersja kubka. Najczęściej porcelanowe lub ceramiczne nie odstępują różnorodnością od kubków. W stylu dworskim, czy glamour, z drobnymi kwiatkami czy bogatym nadrukiem. Filiżanka również może wystąpić w komplecie. Wówczas obok niej pojawia się dzbanuszek do zaparzania. Herbata zaparzona w czajniczku, kawa w dzbanku w towarzystwie mlecznika i cukiernicy smakuje zupełnie inaczej. Kawa zaparzona w kawiarce to propozycja dla tych, którzy lubią się napić dobrej kawy, a nie mają pod ręką ekspresu. Picie kawy z fusami to żadna przyjemność. Dlatego też w kawiarkach zamontowano wyciskacz, dzięki któremu niechciane fusy zostaną oddzielone od aromatycznego napoju. Jej pojemnik najczęściej jest przeźroczysty, mamy więc możliwość zaobserwowania parzenia się kawy. To naprawdę fascynujący widok. Jednorazowo przyrządzimy w nich od jednego kubka do litra kawy.

Kawa i herbata na wynos

A gdy nie zdążymy wypić kawy w domu warto przelać ją do kubka termicznego, by zabrać ją ze sobą w drogę. Można w nim przewozić zarówno  ulubioną gorącą kawę, ale również tę mrożoną w środku lata. Podwójne izolowane próżniowe ścianki utrzymują ciepło przez 5 godzin, a zimno przez 12 godzin. Z zewnątrz ma modny wyprofilowany w miejscu na dłoń kształt. Kubki termiczne posiadają specjalne przyciski uruchamiające otwieranie go i zamykanie. Niektóre wyposażone bywają w dodatkową blokadę uniemożliwiającą przypadkowe wciśnięcie przycisku. W kategorii kawy i herbaty również znajdzie się miejsce na gadżety. Występują one w roli zaparzaczy do herbat sypanych. Zasada działania jest prosta. Do metalowego pojemniczka z dziurkami wsypujemy herbatę i całość zaparzamy wrzątkiem. Nie znaczy to jednak, że proste są ich kształty. Zaparzacz może mieć postać różowego flaminga, kotka lub parasolki. Oprócz zaparzaczy dostępne są gadżety do nakładania na kubek. Taki pojemnik zaprojektowano tak, aby można było wygodnie powiesić go na rancie kubka. Do tak zawieszonego pojemniczka można umieścić drobne słodkości lub cukier dodawany do kawy czy herbaty, albo ozdobę w postaci małego kwiatka. Tak podana kawa czy herbata zaskoczy naszych gości.