24 элементов

на странице
 1. Misa Rondica
  Misa Rondica
  85,99 PLN
  В наличии
 2. Misa Rondica
  Misa Rondica
  85,99 PLN
  В наличии
 3. Misa Hanso
  Misa Hanso
  139,99 PLN
  В наличии
 4. Misa Z Akcesoriami Smalon
  Misa Z Akcesoriami Smalon
  125,99 PLN
  В наличии
 5. Misa Floriane
  Misa Floriane
  85,99 PLN
  В наличии
 6. Misa Pumpkini
  Misa Pumpkini
  95,99 PLN
  В наличии
 7. Misa Modernpumpkins
  Misa Modernpumpkins
  62,99 PLN
  В наличии
 8. Misa Shrooms
  Misa Shrooms
  85,99 PLN
  В наличии
 9. Misa Gardenna
  Misa Gardenna
  Special Price 99,99 PLN Regular Price 119,00 PLN
  В наличии
 10. Misa Goldia
  Misa Goldia
  119,00 PLN
  В наличии
 11. Misa Glasira
  Misa Glasira
  Special Price 69,99 PLN Regular Price 89,00 PLN
  В наличии
 12. Misa Words
  Misa Words
  Special Price 49,99 PLN Regular Price 62,99 PLN
  В наличии
 13. Misa Palmetto
  Misa Palmetto
  Special Price 31,60 PLN Regular Price 79,00 PLN
  В наличии
 14. Misa Flosidion
  Misa Flosidion
  Special Price 59,60 PLN Regular Price 149,00 PLN
  В наличии
 15. Misa Blackis
  Misa Blackis
  119,00 PLN
  В наличии
 16. МИСКА BIANCO
  МИСКА BIANCO
  99,00 PLN
  В наличии

24 элементов

на странице

Misy na stół do serwowania

Organizowanie przyjęć wiąże się z przygotowaniem posiłków, które nie tylko powinny być przyjemne dla kubków smakowych, ale również oka. Dlatego warto wprowadzić misy do serwowania potraw do swojej zastawy stołowej. Dzięki temu możesz podać w elegancki sposób danie na ciepło lub zimno. Zwróć jednak uwagę także na kwestie funkcjonalne. Misa do serwowania sałatek czy owoców powinna ułatwiać nakładanie posiłku na talerz.

Misy na owoce 

Podczas przyjęć na stołach pojawiają się zarówno ciepłe posiłki, jak i zimna płyta. Jednym z jej elementów są owoce, które warto podać w atrakcyjny sposób. Wykorzystując misy dekoracyjne do salonu, zyskasz dodatkową ozdobę stołu. W ofercie sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów, które dopasujesz do wystroju wnętrza oraz swoich potrzeb. Różnią się one pod względem faktury, kształtu lub kolorystyki.

Kolejnym elementem zimnej płyty są sałatki, których zazwyczaj pojawia się więcej na stole. Dlatego w zastawie powinna znaleźć się także misa do serwowania sałatek. Warto wybrać komplety, by uniknąć problemu z doborem kilku pasujących do siebie elementów. Naczynia nie muszą być takie same, ale powinny mieć taki sam kolor lub kształt. Dzięki temu zachowasz harmonijny wystrój wnętrza, wprowadzając do niego praktyczne elementy zastawy.

Ozdobne misy na stół

Misy dekoracyjne do salonu mogą mieć stonowane kolory, które sprawdzą się doskonale w przypadku stylu minimalistycznego oraz bogato zdobionych wnętrz. Przykładem są jednolicie czarne, niebieskie czy białe elementy zastawy. Harmonię zachowasz także poprzez wprowadzenie różnokolorowych naczyń z abstrakcyjnymi lub roślinnymi wzorami. Musisz jednak zwrócić uwagę, by w takiej sytuacji zachować spójność kształtów.

Dodatkowo zwróć uwagę na możliwość dopasowania zastawy do okazji, która przyświeca zmianie wystroju wnętrz lub organizowanemu przyjęciu. W ofercie sklepu znajdziesz misy dekoracyjne do salonu w formie przywodzącej na myśl Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Możesz do nich włożyć nie tylko owoce, potrawy, ale również kwiaty oraz inne rośliny. Ten produkt pomoże Ci stworzyć niepowtarzalną dekorację wnętrza. Misa ozdobna na stół to wielofunkcyjne naczynie, a to jak je wykorzystasz, zależy od Twoich potrzeb.

Eleganckie misy do serwowania potraw na ciepło

Podczas przyjęcia pojawiają się bardzo często dania, które wymagają podania w wyższej temperaturze. W ofercie sklepu znajdziesz misy do serwowania potraw na gorąco. Wyróżniają się one elementami ułatwiającymi użytkowanie, na przykład dodatkowymi nóżkami utrzymującymi naczynie nad blatem lub obrusem. Dzięki temu unikniesz zabrudzeń czy też ewentualnego uszkodzenia stołu. 

Zwróć uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane naczynia. Upewnij się, że są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Misy do serwowania potraw mogą łączyć różne materiały, co wpływa na ich atrakcyjny wygląd oraz funkcję użytkową. Rozwiązaniem, które najczęściej pojawia się w ofercie sklepu, jest misa wykonana z ceramiki i podstawka lub nóżki z bambusa.