22 элементов

на странице
 1. Miska Marloes
  Miska Marloes
  35,99 PLN
  В наличии
 2. Miska Newtino
  Miska Newtino
  49,99 PLN
  В наличии
 3. Miska Newtino
  Miska Newtino
  49,99 PLN
  В наличии
 4. Miska Kendrick
  Miska Kendrick
  23,99 PLN
  В наличии
 5. Miska Kendrick
  Miska Kendrick
  23,99 PLN
  В наличии
 6. Miska Michalka
  Miska Michalka
  35,99 PLN
  В наличии
 7. Miska Hallow
  Miska Hallow
  Special Price 25,00 PLN Regular Price 49,99 PLN
  В наличии
 8. Miska Pepito
  Miska Pepito
  Special Price 25,99 PLN Regular Price 32,99 PLN
  В наличии
 9. Miska Furbo
  Miska Furbo
  Special Price 31,99 PLN Regular Price 39,99 PLN
  В наличии
 10. Miska Mandragori
  Miska Mandragori
  Special Price 21,99 PLN Regular Price 31,99 PLN
  В наличии
 11. Miska Puja
  Miska Puja
  45,99 PLN
  В наличии
 12. Miska Arany
  Miska Arany
  Special Price 27,30 PLN Regular Price 39,00 PLN
  В наличии
 13. Miska Linel
  Miska Linel
  37,99 PLN
  В наличии
 14. Miska Bianco 2
  Miska Bianco 2
  32,99 PLN
  В наличии
 15. Miska Lazuli
  Miska Lazuli
  Special Price 23,20 PLN Regular Price 29,00 PLN
  В наличии
 16. Miska Arany
  Miska Arany
  37,99 PLN
  В наличии
 17. Miska Waterline
  Miska Waterline
  Special Price 20,30 PLN Regular Price 29,00 PLN
  В наличии
 18. Miska Loni
  Miska Loni
  35,00 PLN
  В наличии
 19. Miska Troncer
  Miska Troncer
  105,99 PLN
  В наличии
 20. Miska Newt
  Miska Newt
  59,99 PLN
  В наличии
 21. МИСКА ESPUMO
  МИСКА ESPUMO
  35,99 PLN
  В наличии

22 элементов

на странице

Miski na stół do serwowania

Niezależnie od tego, czy to codzienny rodzinny obiad, czy też uroczysta wieloosobowa kolacja, miski do podawania potraw mogą się przydać. To popularne i wygodne naczynia do jadalni, które oprócz funkcjonalności pełnią także funkcję dekoracyjną. W home&you znajdziesz ich pełen wybór – od klasycznie prostych po bogato zdobione.

Miska do serwowania jedzenia – ozdoba Twojego stołu

Naczynia do serwowania potraw wieloporcjowych przydają się każdego dnia. W zależności od preferencji możesz bawić się designem oraz tworzyć idealne kompozycje wraz z wyposażeniem salonu, obrusem i innymi dekoracjami albo wybrać neutralną wersję i cieszyć się jej praktycznymi funkcjami. Wybór jest w pełni zależny od Twoich preferencji. Zapoznaj się z najciekawszymi ofertami i uzupełnij kolekcję w swoim jadalnianym kredensie.

Minimalistyczne miski stołowe

Miska do serwowania przekąsek to naczynie, które często ma bardzo bogatą listę zadań. Podczas domowych spotkań ze znajomymi uatrakcyjni prezencję prostych zagryzek, takich jak chipsy, precelki czy popcorn. Gdy zechcesz zorganizować rodzinne spotkanie, przyda się na dodatki do potraw, takie jak ryż, ziemniaki czy surówki warzywne. W ofercie home&you dostępne są między innymi ponadczasowe modele, wykonane z wysokiej jakości tworzyw, np. przejrzystego i mrożonego szkła, delikatnej porcelany czy ceramiki.

Jeżeli preferujesz neutralną stylistykę swoich naczyń, najlepiej sprawdzą się modele w wersjach jednolitych kolorystycznie lub z subtelnymi, eleganckimi zdobieniami. Zarazem modne i zaskakująco ponadczasowe propozycje to na przykład gładki materiał z pojedynczym złoconym paskiem o drobnym lub większym przekroju.

Artystyczny design misek do serwowania

Miska do serwowania sałatek może być także małym, użytkowym dziełem sztuki. Wybierz design, który w pełni Ci odpowiada – ciekawe abstrakcyjne wzory doskonale prezentują się zarówno na gładkich materiałach, jak i na surowej ceramice. To doskonały sposób na uatrakcyjnienie stołu, np. na Wielkanoc czy Gwiazdkę, szczególnie gdy miejsca jest niewiele i nie zmieszczą się na nim dodatkowe dekoracje. Stonowane odcienie zawsze pozostają modne.

Ogromną popularnością cieszą się nie tylko wzory geometryczne, lecz także motywy roślinne. Tworząc eklektyczny wystrój, możesz eksperymentować z ich łączeniem –miski w pasy czy w groszki będą świetnie wyglądać obok tych zdobionych delikatnymi kwiatowymi grafikami lub zielonymi liśćmi. Przy łączeniu różnych deseni warto zadbać o spójność kolorystyczną, a w home&you znajdziesz pełen wybór atrakcyjnych propozycji.

Miski do serwowania w różnych kształtach i rozmiarach

Miski na stół do serwowania mogą, ale nie muszą, być klasycznie koliste. W ofercie sklepu są dostępne różne rozmiary i formy – od niewielkich, które będą idealne na drobne ciasteczka, aż po całkiem duże, w których zmieści się solidna porcja sałatki dla kilku osób. Te całkiem okrągłe będą świetne na sporą ilość suchych przekąsek, a bardziej płaskie posłużą na przykład w roli patery na owoce.