Элементы 1-30 из 131

на странице
 1. Waga Digitas
  Waga Digitas
  59,00 PLN
  В наличии
 2. ШЕЙКЕР RECIPE
  ШЕЙКЕР RECIPE
  39,00 PLN
  В наличии
 3. Komplet Miarek Golorio
  Komplet Miarek Golorio
  29,00 PLN
  В наличии
 4. НАБОР СТОЛОВЫХ ПРИБОРОВ REMI
  НАБОР СТОЛОВЫХ ПРИБОРОВ REMI

  Доступно с 5,50 PLN

  В наличии
 5. Durszlak Woodrop
  Durszlak Woodrop
  69,00 PLN
  В наличии
 6. Schładzacz Cooller
  Schładzacz Cooller
  119,00 PLN
  В наличии
 7. Pędzel Do Oleju Painter
  Pędzel Do Oleju Painter
  15,00 PLN
  В наличии
 8. Komplet Miarek Naturio
  Komplet Miarek Naturio
  25,00 PLN
  В наличии
 9. Sztućce Naturer
  Sztućce Naturer

  Доступно с 9,00 PLN

  В наличии
 10. Korkociąg Corkeno
  Korkociąg Corkeno
  39,00 PLN
  В наличии
 11. Komplet Noży Preper
  Komplet Noży Preper
  219,00 PLN
  В наличии
 12. Szpatułka Spatis
  Szpatułka Spatis
  25,00 PLN
  В наличии
 13. Sitko Sifter
  Sitko Sifter
  39,00 PLN
  В наличии
 14. Deska Do Krojenia Oaklic
  Deska Do Krojenia Oaklic
  99,00 PLN
  В наличии
 15. Tarka Goldia
  Tarka Goldia
  39,00 PLN
  В наличии
 16. Durszlak Dropit
  Durszlak Dropit
  49,00 PLN
  В наличии
 17. Zatyczka Arters
  Zatyczka Arters
  19,00 PLN
  В наличии

Элементы 1-30 из 131

на странице

Akcesoria i stylowe przybory kuchenne

Kuchenni drobni pomocnicy

Kuchnia to pomieszczenie, w którym znaleźć powinniśmy miejsce na wiele dużych i drobnych, ale bardzo istotnych w procesie gotowania rzeczy. W szafkach i szufladach pomieścić się muszą przyrządy do gotowania w postaci różnego rodzaju akcesoriów kuchennych. Projektanci sztuki użytkowej mają ogromne pole do popisu. I ochoczo z tego korzystają bawiąc się kolorem i formą przy tworzeniu projektów dla gadżetów, które używamy każdego dnia. Im większa rodzina tym potrzebnych będzie więcej zestawów sztućców. Noże, widelce, łyżki, łyżeczki powinny być zawsze pod ręką.

Pojemniki - taki duży, taki mały

Do przygotowywania potraw i smakowania, czy wymagają dodatkowego doprawienia często używamy łyżek. I tu pojawia się problem, na co taką łyżkę odłożyć, przecież nie warto jej myć skoro za chwilę znów wyląduje w garnku. To najlepszy przykład na wykorzystanie sztuki w domowej kuchni. Projektanci znając potrzebę niejednej gospodyni wymyślili świetne podstawki na łyżkę, stojące lub leżące. Najważniejsze, że świetnie sprawdzają się w swojej roli kuchennego pomocnika. Bardzo istotną sprawą w kuchni jest przechowywanie. Pomocny tu będzie chlebak i maselniczka, solniczka i pieprzniczka. Miło by było móc wlać olej i ocet do odpowiednich buteleczek. One pięknie wyglądają wystawione na stół, gdy nadchodzi pora posiłku. Warto także posiadać cała gamę pojemników o różniącej się pojemności. Na mąkę i cukier, na makaron i ryż przydadzą się wyższe pojemniki. W te niższe możemy wsypać kawę, herbatę, a w najmniejsze przyprawy.

Akcesoria - każdy inny i potrzebny

Przy przygotowywaniu  potraw niezbędne będą młynki. Świeżo zmielony pieprz czy sól smakuje zgoła odmiennie od tego, który wcześniej przygotowany wietrzeje. Łyżka cedzakowa, praska do ziemniaków, spirala do warzyw czy tłuczek muszą się znaleźć w kuchni, gdzie przygotowujemy domowe posiłki. W krok za znanymi nam akcesoriami kroczą akcesoria niezwykłe. Separator do jajek to gadżet, dzięki któremu oddzielenie żółtka od białka pójdzie z łatwości. Deska do krojenia może mieć możliwość zginania boków. Warzywa czy mięso trafią do misy czy na patelnie bez przystanku na podłodze. Nowoczesność dopadła również wyciskacze do czosnku czy korkociągi. Gdy o butelkach mowa to zupełnie osobną działką są przybory barowe. W ofercie znajdują się najróżniejsze zestawy do wina, które najczęściej umieszczone są w eleganckich metalowych lub drewnianych skrzyneczkach. To częsty pomysł na prezent dla mężczyzny z ważnych okazji.