15 элементов

на странице
 1. Kosz Zakupowy Rejes
  Kosz Zakupowy Rejes
  129,00 PLN
  В наличии
 2. Kubek Termiczny Cofitos
  Kubek Termiczny Cofitos
  39,00 PLN
  В наличии
 3. Kubek Termiczny Glittera
  Kubek Termiczny Glittera
  45,99 PLN
  В наличии
 4. Kubek Termiczny Catoni
  Kubek Termiczny Catoni
  45,99 PLN
  В наличии
 5. Bidon Sporteno
  Bidon Sporteno
  52,99 PLN
  В наличии
 6. Bidon Sportana
  Bidon Sportana
  45,99 PLN
  В наличии
 7. Bidon Pitman
  Bidon Pitman
  52,99 PLN
  В наличии
 8. Kubek Termiczny Glitter
  Kubek Termiczny Glitter
  45,99 PLN
  В наличии
 9. Bidon Tropic Havaia
  Bidon Tropic Havaia
  Special Price 27,30 PLN Regular Price 39,00 PLN
  В наличии
 10. Bidon Tropic Flamoso
  Bidon Tropic Flamoso
  Special Price 27,30 PLN Regular Price 39,00 PLN
  В наличии
 11. Bidon Palmetto
  Bidon Palmetto
  Special Price 27,30 PLN Regular Price 39,00 PLN
  В наличии
 12. Bidon Sport New
  Bidon Sport New
  45,99 PLN
  В наличии

15 элементов

на странице

Pojemniki na wynos - lunch box'y, piersiówki i bidony

Do pracy, do szkoły czy na wycieczkę przydatne będą różnego rodzaju akcesoria, które pozwolą na transport jedzenia na wynos. Torby na lunch, pojemniki czy bidony pozwalają na wygodne przewiezienie przygotowanego w domu prowiantu na cały dzień wytężonej pracy. Korzystając z tego typu rozwiązań mamy pewność, że żywność zostanie odpowiednio potraktowana. Wykonane z tworzywa sztucznego pojemniki dostępne są w różnego rodzaju rozmiarach. Dostępne są również zestawy czterech pojemników z jednej serii, które różnią się pojemności. Pojemniki są niezwykle praktyczne w użytkowaniu. Każdy z pojemników jest szczelnie zamykany. Ich zewnętrzny design jest różny dla kobiet, mężczyzn czy też dzieci.

Napój na wynos

Dla uczniów polecane są zestawy na wynos w postaci pojemnika i bidonu w tym samym kolorze i stylu. Są to produkty wykonane z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Bidon ma zazwyczaj chowany dziubek. Dla młodzieży i osób dorosłych polecane są kubki termiczne. Można w niej przewozić zarówno  ulubioną gorącą kawę, ale również tę mrożoną w środku lata. Podwójne izolowane próżniowe ścianki utrzymują ciepło przez 5 godzin, a zimno przez 12 godzin. Z zewnątrz ma modny wyprofilowany w miejscu na dłoń kształt. Kubki termiczne posiadają specjalne przyciski uruchamiające otwieranie go i zamykanie. Niektóre wyposażone bywają w dodatkową blokadę uniemożliwiającą przypadkowe wciśnięcie przycisku.

Torba na lunch to jest to

Dla osób szczególnie dbających o ekologię dostępne są specjalne chusty śniadaniowe. Pozwalają one na wykluczenie używania folii czy papieru do pakowania kanapek. Zostaje ona zawinięta w chustę, która jest wielorazowego użytku. Oferta produktów do przenoszenia żywności na wynos bije rekordy popularności. Dzięki nim wiele osób odzwyczaiło się od upychania śniadania czy lunchu w podręczną torebkę. O wiele bezpieczniej dla dokumentów czy telefonu jest przewozić je w osobnej torbie lunchowej, która weźmie na siebie ewentualne zabrudzenia. Takie poręczne torby wyglądają świetnie i są niezwykle modne.